0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ben 27 haftalik hamileyim eşimle bebeğe dolap almaya gittik neyse eve geldik ben çok yoruldum uyuyalim dedik uyuduk eşim 1 saat geçmeden uyandi ve ben uyurken bana bağırmaya başladı öküz gibi uyuyorsun kalk artik yeter annesi gil üst katta oturuyor zorla beni uyandirmaya çalişio yukari gidelim anneme iş yap die bende o kadar güzel uyuyordum ki uyanamadim kapiyi kitledim korkudan o kapiya vurdu bağîrdı gitti uykumda kaçtı ya gelip döverse beni çok korkuyorum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

+1 oy
(266 puan) tarafından
Noldu  öyle 1 saatin içinde. Arımı soktu onu. 
(41 puan) tarafından
Bilmiyorum ya anlamadım
-Reklam-
0 oy
(337 puan) tarafından
Dengesiz o nasıl bi insanmış öyle 
0 oy
(119,490 puan) tarafından
gelip dövse derken ? eşin psikopatmi dovmek ne 155 ara
(41 puan) tarafından
Arayamam ki öldürurler beni
(119,490 puan) tarafından
bi arkadasina soyle o arasin gondersin polisi
0 oy
(266 puan) tarafından
Manyak mı bu adam. Rüyasında mı gördü annesini yoksa annesi arayıp mı söylendi acaba. Ne diyim bilemedim :/
(266 puan) tarafından
Hamile kadından mı medet umuyor.. sabır versin Allahım sana
(41 puan) tarafından
Evet bekar kızıda var evde benden beklio hep oğlunu dolduruyor
(266 puan) tarafından
Kıyamam sana ya.. eşin nasıl biri bilemediğim için şöyle yap böyle yap demeye korkuyorum inan ki.. :(
(41 puan) tarafından
Ama bebeğim üzülmesin korkuyorum o hisseder mi acaba:(
(266 puan) tarafından
Tabiki hisseder annesi. Sen hiç stres yapma. İnsanlık hali. Normal şeyler , ama eşine yazıklar olsun. Kız kardeşi dururken gelip sana bağırıp bu stresi yaşatıyorsa.. yalan söyleme taraftarı değilim ama acaba iyi değilim acil gel eve ağrım var çok kötü desen.. böyle düşüp bayılacakmış gibi.. gerekirse doktoruna götürsün.. doktorunla konus söylesin stresten uzak duracak erken dogum tehlikesi var falan..ne biliyim ya belki bir nebze yumuşar.. sonuçta onun da çocuğu... Belki biraz vicdana gelir..
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Anasi mi doldurdu acaba. Ay Allah akil fikir versin ya. Hamile kafina yapilir mi böyle sacma sapan şeyler. 
(41 puan) tarafından
Evet o herzamn yapiyor annesi
(1,307 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 343 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 264 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu

381,181 soru