0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (141 puan) tarafından
Arkadaslar insanin hayati hic mi yolunda gitmez kader hic mi insana gulmez ya 12 yillik evliligimde bir suru sey yasadim esim olacak adam dan neler gordum hayatta basima gelebilecek en kotu seyi yasadim ilk cocugum otizmli dunyaya geldi ve 11 yildir gece gunduz o yavruma bakiyorum arti diger cocuklariminda  sorumlulugu zorlugu benim uzerimde birde ustune ustluk esimi kardesi israrla baska sehire goturdu calismak icin insaat iscisi calismanin ikinci gunu esim kaza gecirmis sirt kemikleri kirilmis 6 tane platin atilmis ve ben bunu ameliyat bittikten sonra duyuyorum ariyorum kardeslerini bi turlu bana dogru cevap vermiyorlar  hastaneye gitmek istedim gerek yok sen cocuklara bak dedi abileri dogru duzgun esimle konusturmuyorlar bile sanki beni ondan uzaklastirmaya calisiyorlar kendilerini on plana beni arka  plana atiyorlar su an cok.kotuyum kendimi cok degrrsiz hissediyorum sanki siradan biriyim 

3 Cevaplar

0 oy
(2,226 puan) tarafından
geçmiş olsun canım ...
(141 puan) tarafından
Sagol canim
-Reklam-
0 oy
(561 puan) tarafından
Kocani ara onlarin konusturmasina ne gerek var yada kocan hicmi merak etmiyor sizi
(141 puan) tarafından
Ya ariyorum adam fazla konusamiyo  ama ben burda merak icindeyim.bi sesini duyim diyorum hemen kardeslrri aliyo teli yok.mersk etme iyi olacak sen cocuklarina bak deyip.kapatiyorlar
(561 puan) tarafından
Esime verin telefonu de. Bide tavrini bellk et kapatıyorsa birdaha ara. Esine de soyle tlfnh baskasina vermesn ne sal.kmis ailesi yaa niye evlendrdiler ozaman
(141 puan) tarafından
Kusura bakma arkadsim dalginligima geldi yorumunu goremedim onun telinden ariyorum aciyo konusmaya calisiyorum engel olur gibi birseyler  cikariyorlar yada kendileri alip teli guya beni teselli ediyorlarmis gibi konusup kapatiyorlar esimle yanluz konusamiyoruz bile
(561 puan) tarafından
Allah yardm etsn allah onlarm kalplerine gore versin eee sen ayrisin canm ayiptir sormasi cocuk flan da var para gonderiyormu esin
(141 puan) tarafından
Su an kendine bile hayri yokki annem yardim ediyo maddi  manevi canim
0 oy
(12,877 puan) tarafından

12 yıl ve çocuklardan sonra hala mı 

(141 puan) tarafından
Bende anlamis degilim nasil bi dusunce onlardaki
(12,877 puan) tarafından
Acaba seni üzmemek için mi konuştuenuyorlsr
(141 puan) tarafından
Ya bana tek yapsalar hadi beni uzmemek icin diycem annem ariyo konusturmuyorlar abim.kardesim yine oyle ama kendi taraflari ariyo konusturuyorlar
(12,877 puan) tarafından
sorunlu aile herhalde
Ne garip ya
(141 puan) tarafından
Haksizmiyim  Kardesim sence  inan bunalima soktular beni bunlar ne yapmaya calisiyo cozmus degilim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,518 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde Aisem3155 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
24 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 239 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu

378,092 soru

11,316,817 cevap

34,761 kullanıcı

...