0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (382 puan) tarafından
Kızlar satıs yapamiyorum ya neden anlamadım uygun fiyatada veriyorum cogu seyde bir kez giyilmis veya bir kez kullanilmis temiz urunler fiyatta uygun ama neden satılmıyor satan arkadaslar satıslarımı nasıl arttırabilirim fikir verin lutfen

9 Cevaplar

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Takipleşerek birde ürünü öne çıkar var onu yap canım 
(382 puan) tarafından
Takiplesmiyorum canm denicem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fotoğraf çekimlerini nen kadar iyi yaparsan daha hızlı satılır 
(382 puan) tarafından
Hmm olabilir canım flaslı cekiyorum iyice herseyi gorunsun diye ozenmiyorum pek fotograflra
tarafından
Etrafı boş olan duvarın tam ortasına çivi çak bir tane kırışık olmamasına özen göster asarak çek resimlerini etrafındaki görseller çoğaldıkça elbise dikkat çekmiyor yoksa
(382 puan) tarafından
Oylede var cnm foto
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bende kullanmıyorum adım Msl111 takibe takip jsjsjs ismini yaz bakim kuzu anlarım neden satılmadığını
(382 puan) tarafından
Yaseminydh yaz cnm ckar
0 oy
tarafından
Bende orada sayamadım 1000 takipci yaptım olmadı dolap kurdum 700 takipçi oldu 15 ürün sattım 1 ayda 1000 tl kazancım oldu 
(382 puan) tarafından
Dolap kesiyor canm bide fazla yazman gerkiyo fiyati
tarafından
Kestiği 6 TL ben satarken 150 tl mi satış diyorum postu 16 tl açacağım siz ödemeyi kartıma yapın tamam diyorlar aksi durum olmadı
(382 puan) tarafından
Nasil yani anlayamadm canm kendi kisisel kartinami gonderiyolar senin direk
tarafından
Bi kısmını dolaba alıyorum ne kadar ücret fazla olursa okadar kesim oluyor ondan sadece oradan kargo olayını hallediyorum direk hesaba istiyorum kalanını
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İsim ne canım bakayım bı ben çok sattım ordan biseyler
(382 puan) tarafından
Yaseminydh canm ismim
0 oy
tarafından
Ben bir kaç defa satış yaptım öne çıkart cnn  ben öyle yapıyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Şu ara durgun piyasa bende satış yapamıyorum 
0 oy
tarafından
valla bende kullanıyorum daha 2  ürün satabildim ve öne de çıkarıyorum ürünleri. beğenip soruyorlar foto istiyorlar sonra ses yok anlamıyorum. hepsi de kullanılmamış ve 1  2 kez giyilmiş ürünler. bu arada kullanıcı adı Racihan Korkmazer:)
(382 puan) tarafından
Bnmde yaseminydh takipleselm canm bnmde ayni durum
tarafından
ismini yazıyorum çıkmıyordu akşam sen takip etmişsin buldum.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 230 göst.
15 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gunani (13,852 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
21 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozgeinci (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu

383,112 soru

11,466,908 cevap

35,069 kullanıcı

...