0 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Uçak ile yolculuk yapıcam 5 aylık kızımla. Bebekli anneye direk cam kenari mi verilir. Yoksa ayri bi işlem para mi ödemek gerekir 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cam kenari verilir ama acil çıkışı vermezler 
tarafından
Cam olsunda önemli değil rahat etsin yetr ki bebek ilk kez binicez bide nasil olur bilemedim aldigim sitede yazmiyordu koltuk yeri fln
tarafından
Pegasus sun expreste falan checkin parali diye biliyorum
tarafından
Anadolu jet ile gitcem bende.
tarafından
O zaman ucustan tam 24 saat once online checkin sayfasi acilir hemen kap pencere kenarini.
tarafından
İnşallah kalır yer
-Reklam-
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Nereye seçersen oraya oturuyorsun
tarafından
Ay öyleyse cok iyi olur ya. Ama biri gelip kaldırmaz mi burasi bnm yerim fln diye. Kusra bakmayin ilk kez binicemde :(
0 oy
tarafından
Oğlum 4 aylıktan bu yana her uçuşumzda cam önüne kestim ben 
tarafından
Onu nasi belirtiyoruz bilet aldigim sitede yazmiyordu nere hangi koltuk oldugu
tarafından
Canım belli orda aslında ama ekstra cam önü için para ödüyorsun 40 lira filan
tarafından
He ben göremedim demekki. Anadolu jetle gitcem ben sizinki hangi firmaydi
tarafından
Anadolu jet türk havayolları Pegasus bu 3 ünün firmasnada bindim şans eseri bazen çıktı da a  ve f bölümlerini seç
tarafından
Tamam öyle yapayım o halde cok tşk ederim :)
0 oy
(391 puan) tarafından
Tesadüf muydu yoksa eşim cam kenarına mi almıştı yoksa otomatik bebeklilet cam kenarına oturtuluyor bilmiyorum ama bende cam önünde gitmiştim 
tarafından
Yaa inş otomatik veriliyordur. Hem bebek rezil olmasin hmde başkalarına rahatsızlık olmasin
(391 puan) tarafından
Aynen oyle canım suan hatırladım da benim asla durmayan bebegim 2 saatlik yolculuk da hic ses çıkarmamışti
tarafından
Ya ne güzel maşallah inş bnmkide öyle olur 1 saat gitcez bizde
0 oy
(119,533 puan) tarafından
biletindeki numaraya gore oturuyon ekstra ayricalik yapilmiyo 
tarafından
Hadi yaa :( ekstra ücret verip cam kenari olmaz mi ki
(119,533 puan) tarafından
uctugun firmaya bagli bude herkez cam kenari istiyo genelde vermiyolar gecem sene bi teyze vardi ucakta iri yari bi teyzeydi cam kenari benim biletimdi bana vermedi kalkmam burdan dedi hostestler araya girdi ben itiraz ettim az tartistim snr o teyzeyi arka tarafa goturduler iyi birine denk gelirsen verir belki yarin benimde ucagim var az once baktim hic bilet kalmamis full dolu bende cam kenari istiyom bakalim nolcak
tarafından
Teyzeye bak sen ya. İnşallah bulursun sende canim bilet
0 oy
tarafından
Rastgele seciliyo yerler. Ekstra para odeyip degistirebilirsin
tarafından
Olmadi öyle yapayım bari. İlk kez gitcez rahat edelim
0 oy
tarafından
Cam önü verirler canım 
tarafından
Ekstra ücret ödemek lazimmiş heralde çogu kişi öyle demiş ama..
tarafından
Öyle bişy ypk canm her haşukarda bebeğine sigortalatmak için belli bi ücret ödüyosn ama cam kenarı ücreti dye bişey yok thy ve fly  pgs ile çok kez yolculuk yaptım öyle bişey yok
0 oy
tarafından
Verilir cnn her bindiğimde cam kenarında oturuyorum 
tarafından
Bunun için ekstra para ödediniz mi. Bide her firma verirmi cam kenarı ben Anadolu jetle gitcm
tarafından
Hayır cnn para ödemedim bildiğim kadarıyla onlar belirliyor
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Benim bildiğim check-in yapınca seçiyorsun koltuğu ama bebekli olunca bilmiyorum hiç bebekle koltuk seçmedim daha :)
tarafından
Anladim tşk ederim
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Hayır canım alırken sen kendin söyleyebilirsin. Özellikle sana vermezler soylemezsen. Yada online dan kendin check-in yap 
tarafından
Öyle yapim canim tşk ederim
0 oy
(43 puan) tarafından
Kesin cam verirler diye bir kural yok canım 2 hafta onca 4 aylık bebekle gittim gidişte C koltukta koridor tarafı dönüşte A cam tarafı denk geldi 
tarafından
Cam denk gelse iyiydi ya olmadi ekstra ücret fln ödeyim bari
(43 puan) tarafından
Zaten bebekli olduğun için online checkin yapamıyorsun oraya gittiğin zaman bileti onaylamak için söylersin ücretle alabiliyorsunuz cam kenarı ama gerek yok bence kısa surecekse benim bebeğim uyudu 1 saat boyunca hic bakmıyor bile bebekler yanına 2 oyuncak al onlarla daha çok ilgilenir bebek
tarafından
Evet oyuncak fln alicam zaten ama emzirirken rahat edemem diye düşündüm ondan cam istiyorum canim
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Valizleri verirken rica et, yer varsa ayarliyorlar. Ama bebekle cam kenari onermem canim, koseye sikisip kalmis gibi olur daralirsibiz, hareketin kisitli olir
tarafından
Öyle mi diyosun ya bnde rahat ederiz diye düşünmüştüm emzirirken fln bide ilk kez binicemde
(6,978 puan) tarafından
Ya bebekle hic gitmedim ama hamileyken gittim mesela tuvalete neye gitmem gerekirken yanimdakileri rahatsiz ettim, ben daraldim filan, ama emzireceksen tabi bisey diyemem, daha rahat olabilir
tarafından
Bebeklerin emmesi gerekirmiş canim ucak inip kalkarken yoksa basınçtan kulaklari ağri yaparmış seninde aklimda bulunsun o yüzden cam istedim
(6,978 puan) tarafından
Evet duymustum canim benimki emme yazini gecti bende emzik düşünüyorum, tesekkur ederim, hayirli yolculuklar canim
tarafından
Cok tşk ederim canım inşş
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Uçak zaten otobüs gibi olmaz yer seçip bilet alınmıyo sonradan seçiliyor ankarada ben havaalanında bilet işleminden kendim seçim yapıyordum istediğim yere kağıt veriyordu kimse kalk falan diyemez yani ha hiç kalmadıysa da bebek var geçebilir miyim filan de yardımcı olurlar belki
tarafından
He anladim ekstra ücret aldilar mi peki
(1,501 puan) tarafından
Hayır ama şimdi varsa bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ekstra ücret verip cam tarafı seçiyorum öbür türlü kafalarına göre oluyor biraz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 124 göst.
9 Mayıs 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Tazeaaanne1 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
15 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Nur.06 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
6 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Nur.06 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 159 göst.

381,484 soru

11,421,379 cevap

34,977 kullanıcı

...