0 oy
145 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar yarın merkeze gitcem kucuk kavanoza yoğurt koyayım diyorum kızım için havalar sıcak 1 buçuk saat yol desek alisveriste 2 saat desek bozulmaz degilmi meyve falanda koycam ama yoğurttan endişeliyim sıcaktan bişey olurmu diye? 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ekşir bence canım 
(3,099 puan) tarafından
Napsam hiç goturmesemmi ya yoğurdu ayranı falan çok sever ayran falanmi alsam elma falan atsam çantama
-Reklam-
0 oy
(159 puan) tarafından
Plastik küçük kutun varsa yoğurdu koy dondurucuya kapta donsun disari cikarken alirsin zaten sicaktan erir yedirirsin canim hava sicak kavanozda eksiyebilie
(159 puan) tarafından
Yok canim  sulanmaz ben hep koyarim oyle eksimesin alt dolapta diye ev yogurdu yapıyorum hemen bitiremiyoruz  eksimesin diye kucuk kutulara kizima koyuyorum yedikce cikariyorum donduruucdan sadece kati kalmiyor yoğurt yani catalla cirpilmis gibi oluyor oda farketmez zaten yavrularimiz kasikla yiyor yogurdu tadida ayni canim sıkıntı olmuyor
(3,099 puan) tarafından
Buzluğa atayım o zaman daha mantıklı geldi canım
(159 puan) tarafından
Aynen oyle yap canim biraz erken dondurucadan cikar hafif cozulsun buzu iki saate belki cozulmeyebilir
(3,099 puan) tarafından
6 buçukta çıkartırım olmazsa sabah 8dede yola cikcaz bişey olmaz heralde canim
(159 puan) tarafından
Yok olmaz canim
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Sıcak ya eksiyebilir
(3,099 puan) tarafından
Olmazsa oraya gidince bı ayran falan alayım danino kutusunda yoğurt satıyorlar onlardan alayım ya riske atmiyim
0 oy
tarafından
Yoğurtu küçük kavanoza koy termos a soğuk su koy içine yoğurdu koy :D bence 2 3 saat dayanır 
(3,099 puan) tarafından
Termosum yok canım ya
0 oy
(140 puan) tarafından
kavanozun dışını folyoyla sarabilirsin. soguklugunu muhafaza etmesi için.
(3,099 puan) tarafından
Folyom yok canım sabahta erkenden cikcaz öyle erken cikmasaydim alırdım marketten
(140 puan) tarafından
kat katgazete kagıt öyle bişeye sarabilirsin. kurbanda o şeklde getirmiştik çözülmedi bile. :)
(3,099 puan) tarafından
Olmazsa öyle yapayım canım kahvaltı erken yapilcak acıkır çocuk
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kavanozda ekşir canım
(3,099 puan) tarafından
Buzluğa atayım diyorum canım şimdiden olurmuki oyle
(2,523 puan) tarafından
Çıkardığım zaman sulanır o
(3,099 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm de biri öyle tavsiye vermiş bende atıyorum diye onunki sulanmiyormus en iyisi ordan küçük yogurtlardan alıyım demi ya şu danone kutularında oluyor ya onlardan riske atmiyim
(2,523 puan) tarafından
Öyle yap canım o zaman :)
(3,099 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Eksiyebilir cnm cok sıcak
(3,099 puan) tarafından
Oraya gidince küçük yogurtlardan Alcam canım son çare bunu buldum
0 oy
(2,330 puan) tarafından
İlk onu yedir bişeyolmaz heralde

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 182 göst.
6 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.
14 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Lesrugg (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 108 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 484 göst.

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...