0 oy
678 göst.
Aile kategorisinde (888 puan) tarafından
Gerçekten o kadar zoruma gitti ki ağlıyorum sinirden ne olur kendinizi benim yerime koyup yorum yapın bu gün kaynanamlar burdaydi.. köye gidicek yufka açtı ben bilmiyorum yapmayı eltime yaptılar bende çay yemek meyve götürdüm hep hizmet ettim akşam 9 gibide ablam aradı tatlı almışlar araba aldılar onun niyetine eşimde abisiyle caddeye çıkmıştı.. çay ocağına gitti aramız eniştem sizi almaya geliyoruz bi çay içer otururuz Annemlerde yani benim annemlerde oda demiş ki abi siz gidin ben daha sonra hayırlı olursun ederim O kadar zoruma gitti ki ben tek başıma annemleere gittim haksız mıyım.. sizce allah aşkına bide diyorki önceden haber verseydiniz insalar arabayla almaya geliyor en ufak şeyde hep Aileler kiyaslaniyor 2 hafta üst üste onun Ailesi ile beraberiz ama yok yaranamıyorum haftaya da mangal yapcaz yine onun Ailesi ile birlikte ama kendi Annemlere benimle geliyor 2 saat oturuyor kalkıyor sürekli bi kıyaslama yapıyor bizimkilere gitmiyorsun sürekli yani bu şekilde  en ufak şeyde biribirimize giriyoruz kapılar çarpıyor küfürler havada uçuşuyor gerçekten morelim çok bozuk..

6 Cevaplar

+2 oy
(1,734 puan) tarafından
Bizim toplumumuzda  erkegin ailesine yaranmak gerek durumu var. Nefret ediyorum o durumdan ama buyukler bu hale getirdi kiz ele gidiyor mantigiyla büyüdü herkezin kizi  , kiz kardeşi .kizin ailesi yok gibi sayiliyor. Bu konuda eşitlik istesende bulamazsın en iyisi annene giderken eşini yok say sen git gidebildigin kadar
(337 puan) tarafından
O kadar haklısın ki üstüne yazacak bişey bulamadım...
(1,734 puan) tarafından
Bunu idrak edip telafi edecek nesil bizleriz ama cocugu anne  rahatszlik duymuyor İlerde kızlarımız buyuyunce anlarlar belki . Ben kizimi kendim gibi buyutuyorum. El gibi degil ben gibi. İnsallh babalari gbi damat getrirlerde mutlu olurlar
-Reklam-
0 oy
(121,095 puan) tarafından
bazi erkekler oyleymis es tarafinda ragat edemiyolar
0 oy
(7,611 puan) tarafından
Bu konuda aglicak uzulcek bı konu yok canım  ister gelsin ister gelmesin sonuçta sana karisiyormu  yo belkide olabilir arabası yoksa biraz kiskanmis olabilir empati yapalım  he sen onun ailesine gidiyorsun diye oda seninle gelmek zorunda hissettirme  emri vaki sanıp da çok inatlasip  gitmez   
0 oy
(300 puan) tarafından
Canım bir ara bnm eşim de öyleydi konuşsam da anlamadı en sonunda ben de onun ailesine mesafe koydum ondan sonra biraz düzeldi başka türlü anlamadı sen onun ailesiyle vakit geçiriyorsan o da geçirmek zorunda

Aynı şekilde kayınvalidem evlendikten sonra bana o kadar uzak davrandı ki ben de elimi eteğimi çekiverdim düzeldi sonra bazı insanlar mesafe koymadan anlamıyor
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Kuzum seni gonderiyor ya boşver evdeyken konus burdaha askim bugun gidelim kalalim vs gibisinden o kalmazsa sen de kalma ne biliyim senin kocan iste nasil ikna oluyorsa ikma et
0 oy
tarafından
Aman gelmezse gelmesin daha rahat bak keyfine taktığın şeye bak sende 

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 784 göst.
29 Haziran 2024 Aile kategorisinde Altnr_svg (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 645 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ozlem goksal41 (1,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 542 göst.
6 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Gelzamansiz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 473 göst.

397,590 soru

11,891,394 cevap

36,009 kullanıcı

...