0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Selam kızlar. 2 haftadır 4 kisilik bir arkadas grubumla bulusmak icin plan yapıyorduk. Gecen hafta yagmurluydu diye olmadı Perşembeye erteledik.aralarinda en yakın oldugun arkadasimla  baska bir arkadas bu planı kendileri telefonda konusup Cuma gününe almış. Cuma günü yaklaştı bu sefer de haftaya yapalım o zaman daha da uygun oluruz dediler. Dün yakın olan arkadasımla mesajlasırken konu arasında bu hafta nerede bulusucaz yazdım. Bu hafta pzt epilasyona ve Salı yigeninin yanına gitcekmis. Persembe günü de stajı baslayabilirmis.onun icin bir sonraki hafta bayram haftası bulusalım o zaman daha müsaitim dedi. Tabi artık benim sabrım taştı yani. 

Dedim "bu sürekli ertelemelerden sıkıldım açıkcası.Madem yapılan planlar hep böyle erteleniyor buluşacagınız gün bana haber verirsiniz.Müsaitsem bana uyarsa gelirim uymazsa da gelmem" dedim. Tabi o da öyle dememe alındı filan ama umrumda degil. Abartıyor muyum sizce? Yani kendileriyle buluşma meraklısı degilim artık yok o gün yok bugün deyip bıktırdılar.Çocuklarımız da yok henüz. Geçerli bir sebep olsa tamam diycem de.

10 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ay boşver belliki bahane arıyolar 
(1,279 puan) tarafından
Aynen öyle canm bu sefer yerinde olsam ben müsait deyilim derim
(12 puan) tarafından
Zaten öyle diycem direk.meraklıları ya da ertelediklerinde bir kösede kendilerini bekleyecek biri degilim sonucta :)
(1,279 puan) tarafından
Bencede meraklısı sanmasınlar aman boşver sıkma canını ya
(12 puan) tarafından
Canımı sıkmıyorum ama fevri mi davranıyorum diye dusunuyorum biraz.

Bu yakın arkadasım bir de diyor ki "anladıgim kadarıyla sen bulusmak istiyorsun. O zaman gruptan yaz kızlara.illaki benim olmam zorunlu degil siz gidin.senle bayram haftası bulusuruz zaten" filan dedi.  Tabi ben ona kızdım gruptan da bir sey yazmadım diger kızlara. O zaten gruptakilere özelden yetistirmis durumu
(1,279 puan) tarafından
Aman ne yapıyosa yapsınlar yerinde olsam meraklısı gibi görünmem onlar ayarladığında da ben müsait deyilim siz gidin derim ki anlasınlar
-Reklam-
0 oy
(3,830 puan) tarafından
En sevmediğim şey eğer bir plan yapmışsam hastalık cenaze gibi önemli bir sebep yoksa mutlaka giderim karşı taraf ertelerse bir daha plan yapmam o kişiyle  verdiğin tepkide çok haklısın 
(12 puan) tarafından
Bu haftaya erteleyip gün belirtmemislerdi. Bu hafta için işleri çıkmıs biraz. 2-3 saatlik bir buluşma için de bir haftada gün bulamayacak kadar mı yogunsun dedim.2-3 saat degil 1 gün olacak sekilde vakit gecirmek istiyormus vs vs.
Vakit geçirir 1 gün. Tabi beni müsait bulursa :)
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Cok haklisin
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Boşver aman hiç değilmi gidipte kafanı agritmaya deymez demeki pek günleri yok erteleyip duruyolar 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Kessinlikle iyi demişsin canm hiç sevmem böyle şeyleri plan yapılıyor ortada arkadaş yok gelmek istemiyor demekki kendisi bilir sen onlara göre değil bırak onlar sana göre ayarlasin kendilerini şimdi gün belirlenir bu defa da sen uydur biseyler işim var falan de. Yani ben olsam bu saatten sonra gitmezdim öyle kolay kolay. Banada böyle yapıldı insanı çileden çıkaran bir durum 
(12 puan) tarafından
Bu yakın arkadasım da diyor ki "anladıgim kadarıyla sen bulusmak istiyorsun. O zaman gruptan yaz kızlara.illaki benim olmam zorunlu degil siz gidin.senle bayram haftası bulusuruz zaten filan dedi.  
Ben de " 2-3 saatlik bir buluşma için de bir haftada gün bulamayacak kadar mı yogunsun" dedim. 1 gün olacak sekilde vakit gecirmek istiyormus vs vs.
Beklesin vakit geçirir 1 gün. Tabi beni müsait bulursa :)
(2,165 puan) tarafından
Mantıksiz konuşmuş arkadaşın canm. Diğer arkadaşlar peki ne diyor bu konu hakkında yani onlarda mi sürekli bahane buluyorlar yoksa sadece yakın arkadaşın mi boyle yapıyor ?
Eğer öyleyse bence siz gidin diğer kızlarla eğlenin yani gelmeyen gelmesin bence bir eksiklik olur mu sizin için
(12 puan) tarafından
Bu konusmayı özelden yaptıgımuz icin gruptakiler bilmiyor ama onlara da yetistirmis olabilir. Açıkcası ben de arkadasima "bulusacaginiz gun haber verirsiniz" dedim diye gruptan digerleriyle ayrı bulusma gunu ayarlamaya da tenezzül etmedim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben de sevmem canim ya ha elle tutulur sebep olsa amenna
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Ben olsam bende aynı tepkiyi verirdim. Kendilerine göre plan yapıp seninde uymanı bekliyorlar. İnsanlar bazen gerçekten çok bencil oluyor. Sanırım böylelerine hiç tahammülüm yok. 
0 oy
tarafından
Böyle tür cins tiplerden uzak dur Çünkü onlar kendine göre iş ayarlamaya çalışıyorlar başkasının işi var mı yok mu düşünmüyorlar Sende çok güzel söylemişsin Bence çok iyi yapmışsın ağzına sağlık
0 oy
tarafından
Belki buluşmak istemiyor o yüzden de bahane arıyordur
0 oy
(48,634 puan) tarafından
bende iptal ederdim hic sevmedigim seydir muallakta kalmak 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 281 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Aleynaalis.com (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 332 göst.