0 oy
208 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (749 puan) tarafından
Kızlar 15 hftalik hamileyim ama duşa giremiyorum. Normalde  haftada 3 4 defa dussz yapamam ama duşa grdigim an. Rahtszlaniyorum midem bulanmaya başlıyor nefes alıp vermem çok hızlanıyor duştan sonra okadar zor kendime geliyorum ki bugün. Zorla grdim kötü olcgimi biliyorm diye fobi olmuş resmen normalmi sizde varmı  ilk hamileligimdede aynıydı çok zordu duş almak şimdide oyle

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok sıcak suyla mı yıkanıyosun
-Reklam-
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Çok sicakmi yapıyorsun suyu  ki fenalık geliyor biraz soğuk gibi yap havalar çok sıcak ztn
(749 puan) tarafından
Onuda denedim. Ama okadar yorulmuş gibi oluyorumkii  duştan nefret ediyorum hamilelikte yemin ederim zor girdim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Sıcak sudan dolayı belki tansiyonun düşüyor olabilir. 

Karnın çok ya da aç olmasn ona dikkat et . Bide bence oturarak ve duşa kabinse önünü açarak dene birde
(749 puan) tarafından
Onuda denedim ama yine aynı
0 oy
tarafından
Karnin doyur ve cok ilik suyla banyoya gir canim 
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Duşa girmeden bi 15-20 dk önce su içmeyi alışkanlık yap kendine. Gireceğinde de iç. Banyoda çok durma, sıcak suyla yıkanma. Banyonun penceresi açık olsun. Gerekirse kapıyı da biraz aralık bırak hava alsın banyo.
0 oy
tarafından
Hamileyken bende oyleydim canim normal yani korkma ama dikkatte et
0 oy
tarafından
Ben çok sewyorum duşa görmeyi günlük giryom vala hele havlar böyle sicakkn   srekli bide sürekli duşa girmek anne rahminde bebegide  su korkusunu yok ediyor cnm 
0 oy
(119,326 puan) tarafından
kiz banyonun cami acik tut bide suyu ilik yao kaynar suda yikanma
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Karnı aç ya da susuzken girme.. Şekerli bişeyler ye, çok sıcak su kullanma, çok uzun kalma 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
11 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
0 oy
9 cevap 236 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu

379,887 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...