+1 oy
234 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
BSaçlarım çok çabuk yağlanıyor yani bugün yıkasam akşama yalanmış oluyor sebebi de benim saçlarımı yandı kızlar ben de bir gece zeytinyağında bekletmek zorunda kaldım o günden beri saçlarım çok yağlı bana güzel bir şampuan önerir misiniz skskekelekrkr klavyeye alışamadım. Cumleler devrik olmus skskeke

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Andiriodan ios a geçtin dimi:D ondan yazamıyon

tarafından
Evet yaa klavyr minicik
tarafından
İphone kaç kuzum

Ben 3 ayda anca aliştim:D hep yanlış yazıyodum
-Reklam-
0 oy
tarafından
yagliysa erkek sampuanlarindan kullanın diyor kuaför bide krem sampuan karisik olmasin krem sürüyorsan  sacina oda yağlandirir
tarafından
Sürmüyorum. Ozaman oylr yapayım
0 oy
tarafından
Ben sürekli zeytin yağı sürüyorum saçlarıma kuru ona ramen bende kız saçlarınla çok oynarsan yağlanma yapıyor ben toplarım öyle kalır yatana kadar elidorun turuncu şampuan saç kremi ve saç bakım spteyini kullanıyorum ben 
tarafından
Öyle değil canım ben bir gece boyunca bayağı böyle zeytinyağlı bildiğin kafamda boca ettim ve bekledim saçlarım yandı için çok fazla bir ağrı oldu tepesinin zeytinyağ onu böyle neredesin yani bir bardak kadar aldım oraya hani onu bayağı böyle beklettim orada sabaha kadar o yüzden çok yağlanıyor şu an
tarafından
:DD ben de yapıyorum kafadan kafaya değişiyor herhalde
tarafından
Of yaZdıgım anlaşılmıyor. Klavyeden sinir oldum
tarafından
Ben anlıyorum
0 oy
tarafından
Tuzsuz şampuan yağ yapmaz
tarafından
Bir bakayım ben
0 oy
(120,065 puan) tarafından
laan ozele bak

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
3 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Es-Es (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
13 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 350 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 175 göst.

385,000 soru

11,514,715 cevap

35,174 kullanıcı

...