0 oy
184 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızıma  eşimin amcasının gelini hediye aldı .ben bu hafta Karadeniz'e gidicem oralar havası burası gibi deyil köy soğuk 6 aylık kıyafet seneye olmaz deyistir dedi olmaz gerçekten küçük almışım köyde soğuk dedi filan zaten köyde beraber oluyoruz neyse görümcesi yanındaydı oda böyle pek sıcak bakmadı deyisime yani giymedikten sonra bı anlamida yok ama işte oda köyde olucak bayramda giyer gibi filan dedik deyistirdim mı sizce yoksa alıp köye götürup giydirmesem mi çünkü biliyorum giyemicek yani sizce sorun olur mu siz böyle bı elbise alsanizz 

image

13 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Güzelmiş kız giydir nolcak
tarafından
Kız köye gidiyon Perşembe ne nerde giydirim 3 ay kalcam sene olmaz şimdi olur anca değiştirmeden mi bilemedim
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Yani elbise çok küçük değil bir yasa kadar olur gibi 

Hani alan taraf razı ise değiştirirdim.ben şahsen

tarafından
Yok 6 dokuz ay yaziyo biz seneye yaza büyüyor şimdi altı aylık olduk burda olsam giydirirdim de gelin razida görümcesi köyde bı aradayız sorarlar şimdi elbiseyi ayyy bilemedimm
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Altına uzun kollu beyaz zıbın ve külotlu çorapla giydirebilirsin
tarafından
Ayyy en sevmediğim şey canım yaaa çorap olurda badi giydirmemm
(3,729 puan) tarafından
Tercih meselesi tabi
(13,202 puan) tarafından
En sevmediğim şey vallahi yalan yok bacım.
0 oy
tarafından

Ben olsam şu anda oluyorsa giydiririm hem alanında gönlü olsun 1 sefer giysin 2 sefer giysin neyse kırmamak lazım 

Benim görümcem de oğlana almış ama hiç sevmedigim bi tarz mesela 1 kere giydirdim geldiklerinde tamam kaldırdım işte 
tarafından
Evet şimdi olur da kız alan kişi deyistir dedi görümcesi ben hiç kızıma gelenleri öyle bişey yapmadım dedi bide böyle elbisesi çok var amann neyse giydirim de ağızlarına laf vermiyim yada hiç giydirmesem bende birine götürürum
tarafından
Aynen kuzu laf ederler mutlaka hiç laf verme ağızlarına
tarafından
Evet canım eşimde dedi bırak oraya yaaa olmadı dersin dedi olmassa ver bı garibana dedi olurda giydir nedir yani dedii
0 oy
tarafından
Değiştir bence sorun olmaz
tarafından
Öyle yaptım çünkü şimdi bile dardı yani
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Koyde olunca nolucak kiz giydir iste 1 kere bile olsa hediye sonuçta değiştirme bence  
tarafından
Deyistirdimmm
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Yine sıcak olduğu gün mutlaka olur gönlü olur hem para yönünden senin kaybın yok sonuçta kuzum. Karadeniz'e selamlar neresi acaba
tarafından
Ordu Gölköy
(5,721 puan) tarafından
Annemde Ünyeli ama İstanbul'da yasiyoruz
tarafından
Hee eşimin eniştesi Ünyeli ben ordulu deyilim eşimin köyü bu sene evimiz oldu gidicem kışa kadar kalcam  kızım severse o yüzden kışlık şeyler aldım çünkü bazen hala soba yaniyomus köy sabahları buzz
(5,721 puan) tarafından
Köy çok soğuk oluyor canım yazında serin oyle
0 oy
(813 puan) tarafından
Bence değiştirmekle uğraşma alttan düz beyaz çıtçıtlı giydir bide külotlu çorap olur bence 
tarafından
Ben öyle sevmiyorum zatende darmis baya. Deyistirdimm
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Bence değiştir canım geçenlerde biri de gorumceme hediye getirdi şimdi olmaz büyük gelirdi seneye de küçük gittik değiştirdik birşey olmadı yani 
tarafından
Bende deyistirdimm dardı çünkü
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bana hediye getirenler kendileri diyor olmazsa değildir diye küçük oluyor bende gidip değiştiriyorum giyemektikten sonra ne anlamı kalıyor
tarafından
Aynen küçüktü deyistir dim bendee
0 oy
tarafından
Gelen hediyeleri hiç değiştirmedim ben kilotlu çorap badi giydirip kullanabilirsin yanlarında gönülleri olur 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Alan kişi değiştir demiş görümcene ne ki. Bu konuda artık herkes rahat değilim fişi de koyduruyıruz alırken hep
tarafından
Deyistirdimm çünkü şimdi bile dardı giydirdim zor geçti ağladı baya bende ihtiyacım olanı aldim
(13,202 puan) tarafından
İyi olmuş kenar bekçisi olacağına giysin daha iyi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 207 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.
0 oy
3 cevap 159 göst.

380,084 soru

11,378,247 cevap