0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (262 puan) tarafından
Kızlar adıyamanda düğündeki altınlar paralar herşey erkek annesine mi verilir ?benim kaynanam adiyamanlida.bizde bu şekil demişti.merak ettim gerçek mi diye

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

O öyle  dedi diye verdiniz mi sizde hayatta vermem:D

-Reklam-
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Geline takılan bilezikler   kız tarafının takıtıkları gelinde kalır erkeğw takılan küçük alyın veya paralar  onalrda kalır  ama erkek ben bunalrı alıcam herkesin düğüne gittiğümizde bana takılanı takarım derse almıyor  
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Artık öyle şeyler yoo herkes kendi isteğine göre konuşuyor sonra bizde adet diyor verme sende kalsın altınların altınlara mi sahip cikamican
0 oy
(111 puan) tarafından
Bende adıyamana gelin geldim burda öyle adet yok yani duymadda
0 oy
(301 puan) tarafından
 Ben adıyamanliyim ama bizde öyle bişey yok altın tabiki gelinle damatta kalır 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
adıyamanlı kaynana çakal çıktı öyleysede öyle yapacak bişey yok bizde de böyle diyip sakkın verme yoısa asla geri alamaz bide iyi bi tantana yaşarsın
0 oy
(262 puan) tarafından
Yok kızlar ben vermedim hatta kavga ettim dedim ben gelmiyorum yapmıyorum düğün.sen yap sana taksınlar.sonra yok yok dedi alttan aldı şaka yaptım dedi.tabi düğün oldu aldı bu herşeyi.ben gittim hepsini ver borçlarımızı düğün salonu borcunu falan kapatmaya gidiyoruz dedim.10 dk düşündü verdi.ve küstük:)))böyle bir adet duymadım bana garip gelmişti 

İlgili bir soru bulunamadı

381,146 soru

11,410,391 cevap

34,949 kullanıcı

...