0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizim sabahta bu sekilde kaka yaptı simdide bu ikinci yani Ishal ama neyden oldugunu anlamadim dün oglen üzüm yedi sonra muz yedi aksamda erik almis masadan onu yemiş 1 tane. Meyveyi sever. Acaba cok mu yüklendi midesine

image

4 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Daha ne yesin kız üzüm erik muz çok verme
tarafından
Ya meyveyi cok seviyor azar azar veriyorum bende ama dün yüklendi baya meyveye farkettim . Acaba ondan mi dedim
(2,523 puan) tarafından
Ondan canım ondan
-Reklam-
0 oy
(1,770 puan) tarafından
İshal gibi durmuyo canım yediklerinden kaynaklı kakasındaki değişiklik ama bana ishal gibi gelmedi
tarafından
Oyle mi normalde katı yapar böyle görünce acaba meyveden mi dedim de. tam sıvı degil evet hafif ama icim rahat etmedi size sorayim dedim
(1,770 puan) tarafından
Yediği meyvelerden kaynaklıdır ishal olsa su gibi yapar canım korkma bı sıkıntı görünmüyor ☺️
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Meyve de yapabilir canım bı sorun olduğunu sanmıyorum ama çocuğunu en iyi sen bilirsin 
tarafından
Evet oyle cok sıvı degil keyfi yerinde masallaah diyim de . Bakalım gozlemliyim bi
0 oy
(465 puan) tarafından
Kuzum bak yiycekleri tatmaya baslamis yemeye baslamis normal yavas yavas normal bir kakaya dönuscek 
tarafından
16 aylik kuzum bayadir yiyorda yine kaka yaptı bu sefer ishal simdi patates yapicam belki keser olmazsa hastahaneye gidecegeiz

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,376 göst.
0 oy
11 cevap 3,180 göst.
24 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 347 göst.

377,145 soru

11,287,054 cevap

34,694 kullanıcı

...