0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kan testi yaptırdım 1 ay önceki crp 26 çıkmıştı bugünkü 34 çıkmış yükselmiş 15+6 haftamdayim doktorum yarın gel covid testi yaptır yazmış ama ben grip falan değilim ne alaka ya başına gelen oldumu panikledim çok 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Enfeksiyon var.    Yükselişe geçmiş.   O CRP den 3 ay yattım.  Doktorunu mutlaka dinle.    

tarafından
İdrar testi temiz çıkmış ama crp yükselmiş mutlaka gidicem yarın inşallah bişey olmaz
tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
grip soguk alginligi vs gibi durumlarda cikar o yuzden covid istemistir.. 
tarafından
Nisan ayindan beri yüksek ama yeni olan bişey değil ki ya
tarafından
o zaman neden istedi bilemedim cnm
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Ben 8 ayımda öyle oldum antibiyotik tedavisi başlanıldı erken doğum riskim oldu çoook fazla öksürük vardı bende 

İbrahim saraçoğlunun dut kürünü yaptım bak istersen dr danış 
tarafından
Bende hiçbirsey yok öksürük falan bilemedim ya
(1,120 puan) tarafından
Dr görüş yada başka dr git
tarafından
O nasıl oluyomuş canım benim de crp yüksek bir haftadır acilde sabahlıyoruz
tarafından
Neyin var senin benim hiçbiseyim yok öksürük falan gayet iyyim boğaz yanmasi vs. Hiçbisey yok
tarafından
Dişimde çürük var
0 oy
tarafından
Dişinde çürük var mı boğazında şişlik var mı? İdrarda yanma var mı sakın erteleme git yaptır. Benim geçen hafta cuma 26 civarı çıkmıştı antibiyotik başladı dişim çürük tabi neyse salı günü kanamam başladı acilde crp 90a çıkmış iki günde sonra 110a çıktı şu an hâlâ daha kanamam devam ediyo bebk sağlıklı bi sıkıntı yok ama ben kanıyorum sürekli dün antibiyotik bitti bugün tekrar kan verdim crp düşmediyse yine antibiyotik başlayacaklar sen kovid testi ver. Antibiyotik başladılar mı sana 
tarafından
Disimde çürük var kırıldı bı dişim üst tarafında hafif iltihaplanma var belkide ondan idrar testide normal çıktı boğaz yanması falanda yok yarın gidicem.mutlaka panik oldum çok
tarafından
Dişini yaptır hemen benimki dişten çok fena oldum
tarafından
Hamileyken yaparmı ki
tarafından
Evet 12 hafta dolduktan sonra yapılıyo ihmal etme hemen yaptır ben başladım yarın tekrar randevum var
0 oy
tarafından
Crp den başka kanda enfeksiyon var mı diye bakilan bı test var onu da iste covid olacak diye bişey yok vücutta oluşan bı enfeksiyonun var o yüzden crp yüksek
tarafından
Dişim kırılmıştı üstünde iltihaplanma var hafif o çıkıyor olabilirmi
tarafından
Olabilir iltihapta bı enfeksiyon bunu söylemedin mi doktora
tarafından
Bugün söyledi crp yüksek yarın gidiyorum doktora cuma günüydü randevum Salıya aldı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 121 göst.
0 oy
0 cevap 49 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne-00 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
23 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ukonetsret (4,583 puan) tarafından soruldu

377,960 soru

11,312,992 cevap

34,747 kullanıcı

...