0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin tayini çıktı doğuya geldik kızlar. Kaç zamandır yoktum buralarda. Telefonum da bozuktu. Her neyse perşembe günü taşındık  ev temizle eşya yerleştir derken harap olduk. Şimdiye kadar doğal gaz da bağlanmadı. Evde bir şey yoktu markete gideyim bir şeyler alıyım dedım eşim nöbetci bu gün. Neyse apartmana girerken öyle bir yemek koktu ki artık Kemal Sunal gibi havaya ekmek banasım var:))) Bir de hamileyim 25 haftalık harap oldum:) Biraz sohbet edelim istedim sizler  nasılsınız  napıyorsunuz?

8 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ahahha kıyamam ya.   Hayırlı olsun canım güle güle oturun inşallah ❤️. 
tarafından
Amiiin çok teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya kiyamqm sana ya ay ahahahahahha hayalı bile komik düşün elinde ekmek havaya siplayip duruyon  
tarafından
Bir ara gerçekten yapasım gelmedi değil ama valla:))
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Bizde taşındık canım eski evimden ayrılırken çok üzüldüm ağladım :( 
tarafından
Biz Kirşehirden Bitlise gittik 1000km
(13,021 puan) tarafından
Yakinmisiz kız bende ankaradayim
tarafından
Evet kirsehirle.ankara yakın birbirine ama.artik kirsehirde degiliz
(13,021 puan) tarafından
Nasip be gülüm hayırlısı olsun hakkınızda
tarafından
Amin canım aminn
0 oy
tarafından
Kıyamam cnm yaa hayırlı olsun :-))))
tarafından
Teşekkür ederim:)))
0 oy
(304 puan) tarafından
Komşuların bir kap sıcak yemek nasıl vermiyor senin gibi hamile bayana ya 
(304 puan) tarafından
Paket servisi arasanıza sıcak yemek de geliyor
tarafından
Canım apartman yeni yapılmış  hep yeni tasiniyorlar  yukarıda ev sahipleri var onlar da köye gittiler durum böyle. Kaç gündür hep dışarıdan paket söylüyoruz tam taşınma zamanı bütçe de kısıtlı öyle olunca biraz idare etmemiz gerekiyor. Durumlar böyle yani
(261 puan) tarafından
Küçük tüpünüz varsa yumurta filan pişirin dışarıdan yemekle de tiksiniyor insan
tarafından
Küçük tüp olsa böyle düşünmezdim zaten hiç. Aynen tiksiniyorum ister istemez bir çorba da olsa arıyor insan
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Güle güle otur canım 

tarafından
Ay canım benim Allah razı olsun valla
0 oy
(27 puan) tarafından
Hangi şehirdesin canim 
tarafından
Bitlis canim
(27 puan) tarafından
Diyarbakır olsaydı ben hazırlardım ya hamileyken zor olur ev taşıması heleki yeni gittiğin bir yer daha zor
tarafından
Gerçekten çok zor oldu. Taşınmayı da geçtim yol çok uzaktı  gelirken akla karayı seçtim. Bu arada naif düşüncen için Allah razı olsun senden hazırlamış kadar oldun kalp kalp kalp:)
(27 puan) tarafından
Senden Allah razı olsun canım ne demek ya halden anlamak gerek bizde ilk geldiğimizde yemek sıkıntısı çekmiştim oğlum 1 yaşına yeni girmişti baya zorlanmıştım
0 oy
tarafından

Hangi sehre tasindin kiz esin jandarmami komandomu 8-5 mi mesaisi

Benimkide nöbetci madımak koydum kaynıyo pissin onu yigcem cnim cekti bende 38+3 haftaligim birazda bel ağrim var:angel:
tarafından
Bitlis canım. Jandarma ve sadece 8 5 değil nöbetleri de olacakmış. İlk  günden nöbet vermişler. Senin doğum yaklaşmış maşallah. Siz de mi yeni tayin gördünüz
tarafından
Hım iyi en azindan gidip gelcek
Biz gecen yaz tayin olduk kırklarelindeyiz benimki komando 9 yildir doguda ve hep kötu yerlerdeydi tayin cikti evlendik şükür 8-5 gidip geliyo ayda 4 yada 5 gunde nöbete kalıyo bakalim burdan sonra nereye yollarlar :(
Benim dogum yaklasti hatta kapıda ama gelmiyo dun gittim sanci cikti bugun gittim yoktu azdi acilmam hala 1cm 3 haftadir ve şuan tekim belde ağrım var içten bi ağrı alttarafimada vuruyo artik anlamiyorum doğmaz bu bebek
tarafından
Allahtan artık normal mesai düzenine binmiş. Belki yalancı sancilardir. Bu gün yarın doğumun başlar inşallah Bi sıkıntı  yoksa. Daha 40 a kadar yolu var. İnşallah tez zamanda hayırlısıyla kavuşursun yavruna
tarafından
Amin inşAllah darısı sana bu gunlere gel sağlıkla ❤
tarafından
İnşallah canım benim tek temennim o

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 103 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (208 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 220 göst.
0 oy
2 cevap 67 göst.
23 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,084 cevap

34,864 kullanıcı

...