0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (330 puan) tarafından
11 haftalık hamileyim çatlaklar İçin ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(2,260 puan) tarafından
Ben her şeyi yaptım ama yine bacaklarım karnım çatladı 
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Naparsan yaaapppp kaderinde çatlamak varsa çatlayacaksın :)
(330 puan) tarafından
Benim hamile olmadan önce de karnımda çatlaklar vardı daha fazla olmasın diye en azından yağ kullansam belki diyorum mutlaka olur ama yine de tabi
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Badem yagi karnima surdum ama acemilik bacaklarimi ve kalcam aklima gelmedi suan karnim bekar bi kadininki gbi ama bacaklarim cocuklu anne gbi :))
(330 puan) tarafından
Badem yağı kullanmam yeterli mi sadece ve ne zaman kullanmaya başladınız
(1,235 puan) tarafından
6 aylik filandi karnim buyumeye basladiginda kullandm hergun sadece badem yagi surdum keske kalcama ve bacaklarimada surseydim ama buna şükür  ablamin karnina giln baktigimda dua ediyom aslinda bacagimda morluk gordum ama catlak olacagi hic aklima gelmedi nasl olustugunu bilmedigim icin sonradan kullanmaya basladm ama gec kalmstm yinede iyi cocugu kisiye gore :) mutlaka oneririm
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Ben 16.haftada basladim, incia marka catlak kremi ve bebe yagi kullaniyorum, bi de saf vazelin kullaniyorum donusumlu olarak 12 saatte bir falan suruyorum, sicaklarda biraz aksattim sadece, suan 24 haftalik oldum simdilik bisey yok ama daha da erken tabi 
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Farmasi aynısefa balsam var ondan al bebek yağı sür duştan sonra kremler al çatlama ya karşı olanlardan 
0 oy
(3,624 puan) tarafından
25 haftalık hindistan cevizi yağı kullanıyorum haftada birde zeytinyağı baya nemlendiriyor bakalım ilerleyen haftalarda sonuç ne olacak gorcez
0 oy
(27,488 puan) tarafından

Badem yağı kullan

0 oy
tarafından
Nasibinde çatlamak varsa çatlıyor bacım tuzlu yememeye gayet et şişkinlik olmasın benim ilk bebeğimde çok şişmiş tim kilodan ziyade şişlik vardı ayaklarım bile şişmişti o derece beslenmene dikkat et Ve çatlakları kafana takma hamileliğin tadını çıkar
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benim görümcem sağlık ocağında hemşire kendinin 3 çocuğu var 4 de doğumda öldü tüm hamileliğin de fito krem sürmüş hiç çatlağı yok banada yazdırdı fito krem ve madecassol ikisini berber sürdüm doğum yapalı 4 ay oldu karnımda hiç çatlağım yok kalçama ve bacağıma sürmemiştim kasık bölgesinde ve kalçamda çatlağım oluştu görümcemde kalçasına sürmemiş onda da olmuş ki ben 18 kilo aldım sağlık ocağına yazdır fiyatı da uygun tavsiye ederim hiç pahalı şeylere para harcama 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 302 göst.
0 oy
3 cevap 53 göst.
0 oy
3 cevap 45 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
1 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu

381,964 soru

11,435,646 cevap

35,003 kullanıcı

...