0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Arkadaşlar Hayırlı akşamlar..

Dün kayınvalideme gittim bir iş vardı onu halletmeye neyse gittin o arada içli köfte yaptım birlikte ven memlekete gidicem lenin yanına eşime evde hazır yemek olsun diye.. Normalde kayınvalide beni sevmez ben aile apartmanında oturmuyorum eşim ev aldı nişanlıyken ayrı evimiz borç ödüyoruz... Bu kaynana beni hep dışladı bu zamana kadar oysaki başta dibi düşmüştü.. Şimdi gelelim konuya ben haftaya ailen yanına gidicem eşim işi dolayısı ile gelemiyor başladı kv işte kocan ne olacak ne kadar kalıcan adam burda tek bırakılmaz orda ne yapıcan demeye kendi bir senede yüz kere gider yazları gidincede eltim ve büyük oğlumu götürür yerler içerler Kendi köylerinde ben eşimin mem eleketine bir kere gidemedim kv için diğer kaynım herşeyi ağzına etse yine biricik çocuğu.. İşte bende dedim sen çağırırsın oğlunu dedim dedi ki ben bir iki çağırırım dedi eee dedim benim gitmemi laf ediyorsun bi ailemin yanına gidiyorum kimsem yok burda dedim git istersen hiç gelme dedi bende tamam sizde oğlunuzu alın yaşayın dedim.. Sonra işte hııh dedi bende ne demek istiyorsun bakma benim eşime eli ayağı aklı var yemek yer r şekilde kötü bir olay olsa ne olacak hayatta ne bu kadar uzatıyorsun falan dedim dedi ki bende memlekette olucam burda olsam hiç bırakmam çocuğumu dedi bir öyle bir böyle yaaa çok sinir oluyorum bu kadına gerçekten bir türlü anlaşma yolunu bulmuyor.. Dedim en son sen gelinin git konuşmuyorum onunla dedi merak etme iyi olursunuz barışırsınız dedim dahada konuşmadım çok gıcık bir kadın gerçekten bunaldım buna laf ediyor demekki tatile falan gitsem hep karışacak 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aslında çoğunluk öyle bosver cnm takma falana eşin sorun etmiyosa söylenip dursun bence sana müdahale edemiyo diye kuduruyo eger sana müdahale edebilseydi seni cok severdi
(228 puan) tarafından
Aynen cnm bende dedim kimsem yok  burda aileme gidicem tabi dedim sonra söylenmeye başladı işte oğlum ağır işte çalışıyor öyle böyle yaaa tamam da çocuk var evin içinde sıkılıyoruz ne yapalım burda ufff Rabbim ıslah etsin hiç sevmiyorum dahada nefret ettim
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Eşin gitmene birsey dedimi canım demediyse kayanana .. b.k yemek düşer hiç umursama. Bizlerde insanız bizimde bir ailemiz olduğunu mecbur öğrenecekler. İster seve seve ister zorla :-)
(228 puan) tarafından
Canım eşim izin verdi beni  gezmeme gitmemi hiç bir şeyimi kısıtlamaz çoktan izin verdi zaten hatta bu konuyu anlattım az önce hiç takma o konuşsun dursun dedi.. Hayır şuna kızıyorum normalde kaynanam beni armaz sormaz sevmezde eee aileme gidiyorum niye karışıyor
(1,206 puan) tarafından
İşte onu anlatmaya çalıştım son cümlede bazı Kaynanalar oğullarına copsuz üzüm aldiklarini sanıyorlar. Evlendikten sonra sadece onların oğullarının malı  olmamızı istiyorlar. 3 yıllık evliyim beni normalde bir kere aramayan kaynanam annemlere gidince nedense arama ihtiyacı duyuyor bende açmıyorum. Ben yokken oguluna aç kalma ye yemeğini ne zmana gelecek diye bunaltiyor. Ki oğlu senlerce bekar evinde kaldı benden iyi yemek yapar oğlu bekarken onu dusunmeyen kaynana oğlu benle evlenince kıymete bindi. O yüzden çok takma keyfine bak
(228 puan) tarafından
Sanki oğlunun eli kolu yok ya Allah aşkına aklı olan insan neden aç kalsın saçmalıyorlar
0 oy
tarafından
Aman kız inan böyle olması daha iyi benim kaynanam o kadar düşkün ki oğluna valla artık elinden gelse koynuna gircek töbe töbe ama öyle yani her gün arar 2 dk ulaşamasın hasta olur hemen oğluma bişey oldu diye. Ben çok rahatsız oluyorum. Banada gelin dediğin ailesiyle çok konuşmaz der dururdu şimdi kızı evlendi günde 10 kere ararlar bir birini ıyyyyy valla nefret ediyorum öyle soğuk uzak olsaydı keşke 
(228 puan) tarafından
Benim kaynanam dengesiz bir öyle bir böyle hiç ne yaptığı belli değil oda kızıyla konuşur eder göze batmaz bizim gezdiğimiz yaptığımız dilinden düşmz
tarafından
Aynı kaderi paylaşıyoruz inanki kızı evlendi kocasıyla kaynanasıyla sorunlar yaşadı 4 aylık gelinken mahkemelik oldu sonra barıştılar ama. Şimdi hiç ses etmiyo bana eşimede demiş kızımın başına gelince anladım neyin ne olduğunu demiş. Allah gösderiyo valla duaya sığınırım ama ben hep
(228 puan) tarafından
Rabbim çok büyük haklı ve haksızı görüyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 439 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde xzuleyhaaa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 337 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ahsen61 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 259 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nrtn123 (118 puan) tarafından soruldu