0 oy
293 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

• Dun aksam eşim aidat ödemeye gittiydi. Yönetici müsaitseniz yarın size oturmaya gelcez bebek görmeye demiş. Eşimde buyurun gelin demiş ikramlik tavsiyesi alabilirmiyim?? Bu arada 60 günlük bebeğim var Allahtan kayinvalidem yardıma gelecek :angel:

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Disardan tatli tuzlu kurabuye alin bide kek yap canm cay demle tamam işte daha ne oldn kuruyemisin varsa onuda cikarirsn
tarafından
Kız dışardan alma ya olurmu  bebek görmeye geliyorlar sanki olmaz gecistrir gibi
tarafından
Meksikali canm kziin bebegi var 60 gunluk kiz bebegemi baksn kurabiyeylemi ugrassin
tarafından
Anladm da canm bende yapmistm ondan dedim yani kuzum
tarafından
Anladm canm da arkadas yazmis ya allahtan kayinvalidem geliyo die ondan dedim kayinvalidesi bebege baksa kiz anca evi derler toplar 1 kek yapar
tarafından
AA ewet canm  haklisn kaynana erken gelse yapar yani benim elim çabuk da arkadaşı bilemiyiz şimdi cnm
-Reklam-
0 oy
(644 puan) tarafından
Kek, kuru pasta kurabiye 
tarafından
Ya ilk kez gelcekler biraz az kalmaz mı onlar
(644 puan) tarafından
Cerez koyarsin ve meyve
tarafından
Tmm canim sağol :)
0 oy
tarafından
Börek mozaik pasta fırında mücver patates salatası kurabiye milföy börekts olabilir 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(644 puan) tarafından
Yeni dogum yaprigimizda bebek icin gelenlere biz baklava ikram ederiz ama sizim orda nasil bilemem
tarafından
Aliveririm kizz o kolay yanına:)
(461 puan) tarafından
Bizde ilk zamanlar kurabiye ve baklava bulundurduk evde gelen olursa öyle koyduk bne ayıp olur diye düşündüm ama zaten doğum yapmadan kendimi toparlayınca mevlüt okutucam dedim ayrı ayrı misafirle uğraşmamak için bebeğim 1 aylıkken okuttum herkes o zaman geldi onun dışında 2 3 kişi ayrı geldi o kadar
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bimin kutu içindeki kurabiyeleri çok güzel

Yanına bi kek kuruyemis yada çaydan sonra meyve bebekli insan için çok bile

Zaten akşam oturması kısa olur
tarafından
Teşekkür ederim canım sagol
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Zeytinyağylı biber dolması 

Kek

Tuzlu kurabiye 

Çaydan sonra kavun karpuz veya dondurma ikram edebilirsiniz 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Bimde tepsi börek var onu al yanına kurabiye felan koyarsin bir de çerez koyarsin yeter canim.
tarafından
Tesekkur ederim canım börek çok mantıklı :)
tarafından
Rica ederim canim :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 220 göst.
9 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 336 göst.
30 Nisan 2019 Aile kategorisinde Prensnnesi (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (813 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
15 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu

382,318 soru

11,446,811 cevap

35,021 kullanıcı