0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 32 haftalık hamileyim ev temizliğini ne zaman yapmalıyım birde bebegin kıyafetlerini ne zaman yıkamalıyım? Çantayı ne zaman hazırlamalıyım tecrübeli anneler bilgi verir misiniz?

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallh ben 28de alış-veriş yaptm temzlik hergun yapiyodum zaten 32de ogun canta hazırladım ütü yaptm ogun hastaneye gittm ertesi gün dogum ettim
tarafından
Bende 1 ay önce ev taşıdım günlük sil süpür yapıyoruz temiz zaten ama doğumdan önce tekrar bir temizlik yaparım annemle beraber kıyafetleri de bugün yıkayayım o zaman
-Reklam-
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Canım yap simdi. 35 e bırakma zor oluyor
tarafından
1 ay önce ev taşıdım canım o yüzden evim temiz ama doğumdan önce temizlik bir daha yapayım diyorum. Kıyafetleri de bugün yıkamaya karar verdim
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ben suan 29 um cok şükür  32 oldugum hafta hepsini halledeyim diyorum  cunku suan bile ağırlaştığımi hissediyorum
tarafından
Bende yapacağım inşallah artik
0 oy
(440 puan) tarafından
Bende bebeğin cantasini hazirladim ama kendi cantami daha hazirladim bu hafta sonu alışveriş yapar hafta ici hazirlarim inşallah agirlastim oyuzden temizlikte cok yoruluyorum esim yardim eder  heycan dorukta bakalim 
tarafından
Bende en başta kendi çantamı hazırladım ama şimdi tekrar yıkar ütüler havalandirir koyarım tekrar. Bebegin kıyafetlerini de bugün yıkamaya karar verdim
0 oy
(115 puan) tarafından
Bende aynıyım canım temizlik yalnızsan bi kaç güne yay derim biz geçen hafta annemle yaptık bayadır derin temizlik yapamıyordum cam perde mutfak falan yorucu oluyor kıyafetlerini de dün yıkadım zaten dolapta duracak temiz durur çantayı da bayramdan sonra hazırlamayı düşünüyorum kendime kıyafet almadım daha çünkü 
tarafından
1 ay önce taşındım yani evim temiz ama bir daha temizlerim annemle kaynanam gelir kıyafetleri de bugün yıkayayım karar verdim
(115 puan) tarafından
İyi o zaman onlar yapsın sen yorma kendini :D
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben ev temizliğine dün başladım iyice agirlasmadan yapayım dedim hemde bayram temizliğini aradan çıkarmış olurum :D  Bebeğimin kıyafetleri şuan yikaniyo yıkayıp kaldiricam çantayı da hafta sonu hazırlarım kenarda dursun 

tarafından
1 ay önce taşındım evim kirli sayılmaz ama bebek gelmeden tekrar temizlik yapayım dedim onuda 1 ay sonra annemle kaymakamla yaparım artik
(9,626 puan) tarafından
Eger birileri yardım edicekse geç yapabilirsin ama tek olursan simdiden parça parça yap ki sonradan zorlanma insan agirlasinca yastik bile kaldirasi gelmiyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Baya geç kalmışsın sonradan yürümeye halin olmıcak hemen başla
tarafından
Daha 1 ay önce ev taşıdım o yüzden temizliği ağır alıyorum kaynanamla annem  gelir bir günde hallederiz kıyafetleri de bugün yıkamaya karar verdim
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Başlamalısın artk kız vakit gelmis
tarafından
Kıyafetleri bugün yıkamaya karar verdim. Temizliği de 1 ay önce taşındım zaten çok kirli değil bayramdan sonra kaynanamla annemi çağırıp hallederim insAllah
0 oy
tarafından
Benm de 29 haftalık kıyafet hepsini yıkafım dolaba kaldırdım 35 de falan ütüleyip kaldırmayı düşünüyorum
tarafından
Bende bugün başlamaya karar verdim canim
0 oy
tarafından
bu aralar yapabilirsin ev temizliginden kastin ne bilmiyorum ama cantani hazirla
tarafından
Dip bucak canım işte gerçi zaten 1 ay önce taşındım ama yine bir temizlik yapayım istiyorum
tarafından
dip bucagi bir gunde yapma gun gune bol ne olur ne olmaz 35 e kdr tmmla erken falan olacagi tutar
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben cinsiyet belli oldu herşeyim hazırdı çantam da temizlik yapmaya başladım Ogün hastaneye kaldırıldım erken doğum oldu 34 haftalikti sen yap geç kalmışsın bile
tarafından
Aynen bugün başlamaya karar verdim yorumlardan sonra
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm yap hazir et.agirlasacaksin iyice.
tarafından
Bugün başlamaya karar verdim insAllah
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben çantayı 28 haftada hazırladım ne olur ne olmaz diye tek pijaman yoktu içinde onu da 35 nokta 6'da doğuma giderken koydum temizliği 37 de yapmayı düşünüyordum ama geç kaldım Kendini yorma mana tavsiye ederim can falan sildikten sonra suyum geldi haberin olsun canım dikkat et
tarafından
Bende bugün hepsini halledeyim diye düşünüyorum
(4,061 puan) tarafından
Dikkat et canım bnde hepsini hallerderim dedim başıma gelmeyen kalmadı valla
tarafından
Temizliği daha geç yaparım canım çünkü daha 1 ay önce taşındım evim temiz aldığımız ama gelmeyen eşyalarımız bile var henüz onlar gelsin öyle temizlik yaparım en azindan
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım bnm dikkat et kendine de bebisede
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben aldigim her seyi yikatip utuleyip dolaba koydum canim 30 hafradan itibaren boyke yaptim. 

35 haftada canta hazirladim. 

Her ihtimale karşı erken dogum vs olursa diye dip kose temizlige 34. Hafta girdim esimle tabi gunluk temizlik yaptim.ama bnmki dogmadi 38 de yine cam kapi vs guzel temizlik yaptim hatta digsun diye her gun yaptim 38 den sonra :D
tarafından
Bende bugün başlamaya karar verdim artik
0 oy
(65 puan) tarafından
Bence ufak ufak hazırlamaya başla anca bitiyor 
tarafından
Evet bugün başlamaya karar verdim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben 27 haftalıkken alışveriş yapıp yavaş yavaş yıkadım ütüledim iyi ki yapmışım erken doğum yaptım 
tarafından
Ayyy benim korkum da erken gelmedi bebeğin. Bugün kıyafetlerini halledeceğim insAllah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Haticeeeeeee (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 877 göst.
14 Kasım 2018 Diğer kategorisinde İki prenses annesi (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 151 göst.
0 oy
11 cevap 380 göst.
10 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Lawin (357 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...