0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar bebeğime 2 3 ay kadar önce süt alerjisi teşhisi kondu aptamil mama kullanıyorduk kanlı kaka yapmaya başladı biraz gözlemleyince mamadan kaynaklı olduğunu anladım ben emziriyorum benden geçen de sorun yok doktor bana diyet vermedi . Aslında bizim kan ve deri testlerimiz de temiz çıktı ama bu olmadığı anlamına gelmiyor dedi doktor. Şimdi tekrar randevu alıp tahlil yapacak ama ben negatif çıktığı için evde kendim çaldığım yoğurttan 1 çay kaşığı vermek istiyorum bi kaç gun başına gelen var mı acaba ne yedirecegimi şaşırdım yeni 7 aylik olduk şuan ve bebeğim 6.200 kiloda zayif

2 Cevaplar

0 oy
(1,472 puan) tarafından
Canım alerjik bebekler için mamalar var doktor rapor çıksrsın ondan alın ayrıca doktor izni olmadan başlamını önermem çünkü ani bir reaksiyon verebilir ciğerlere oksijen gitmez Allah korusun biz herşeyi doktor gözetiminde hastanenin acilinde verdik biliyorum çok zor neyseki sen diyete girmemişsin oğlumda bende diyetteydim insan deli oluyor çünkü herşeyde süt yumurta var İnternet te tarifler var alerjen bebekler için onlar belki yardımcı olur canım 
(57 puan) tarafından
Rapor çıkardı bize canım ama çok zor yiyo onu günde 2 kere falan 60 cc verebiliyorum .. ya ben evde denersem en azından gidince hala var ya da yok derim diye düşündüm çünkü testler de alerji çıkmıyor bizim mamayı da öyle yapmıştık kanlı kaka olunca bi kestim baktım sonra tekrar ver dedi baktım devam ediyo kesmiştim kafam çok karıştı ya çok zor öğünler sıkıntı dehil de kahvaltı ne vereceğimi bilemedim açıkçası baktım ama çok da bisey bulamadım internette de
(1,472 puan) tarafından
Evet canım haklısın çok zor evolvia rp mamanın tadı biraz da olsa güzel diğerlerine göre kahvaltıya da penelope gurme sayfasından muhallebilere flan bakablirsin ajerjik bebekler için var orda cici bebe flan da var
(57 puan) tarafından
Tamam canım sağol bi bakayım orayada
-Reklam-
0 oy
tarafından
Deneyebilirsin bizimde komşunun oglunda alerji vardı 6yi doldurunca doktoru dene bir demiş denediler geçmişti alerjisi 
(57 puan) tarafından
Bi kaç gün olarak mi denedi acaba ben 1 çay kaşığı 3 gün vermeyi düşünüyorum
tarafından
Evet üç gün denemiş canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel11 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Elif222222 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bastet (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3bebeanasi (197 puan) tarafından soruldu

379,659 soru

11,364,969 cevap

34,841 kullanıcı

...