0 oy
407 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (73 puan) tarafından
Arkadaşlar 23 yaşındayım 2ye hamileyim aslında pek kilom yok fakat göğüslerim biraz iri  ve hamileliklerimde sarkma oldu ve çok rahatsız edıyor devlet hastahanesinde ücretsiz küçültme ameliyatı yapıyorlarmı acaba bilen varsa bilgi verebilirmi psikolojim cok bozuk

10 Cevaplar

0 oy
(4,759 puan) tarafından
Hamileyken yapılıyor mu ki canım 
(73 puan) tarafından
Yok doğumdan sonra düşünüyorum da bilgi almak için sordum
(4,759 puan) tarafından
Valla canım pek bilgim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya bende 25 yaşındayım kızım 6 yaşında oğlum 6 aylık benimde kilom yok ama göğüste sarkma var bendede takmiyorum o kadar Ikı bebek emzirdim normal diyorum. Ama şunu söylim teyzem 32 yaşında 4. Bebeği var emziriyor hiç sarkmadi halada sarkmiyor ama eti cok sert vucudu yani benim cıvık ona bagliyorum ben
(73 puan) tarafından
Sarkma var ya cok yazın rahatsız edıyo südyenlere ek taksamda sıkıyo bunaldım iyice
tarafından
Açık mısın ,ben kapalıyım rahatsız etmiyor beni
0 oy
tarafından
Ben mide küçültme ameliyatliyim benimde sarkık ancak benimkini devlet karşılıyo ama sen hamilesin ve emzirme doneminde yapmıyolar süt verimi açısından annem için gitmisdik 100 ve 110 bedeni geckin olanlara devlet ücretsiz yapıyo ancak seninkini yapmaz 90 ile 95 se falan 2.500 tl dediler annem göğüsleri için toparlanacak  ve küçültme olarak ameliyat olcak bakalım olacakmı daha net değil ama onunda altları falan kızıyo hep 
0 oy
(144 puan) tarafından

Benimkiler zaten kucuktu memeden kesince tamamen kuculduler yok gibi diyebilrim. Hem kucukluk hem sarkma cok kotu gorunuyolar:( 

0 oy
tarafından
Ah benim açmayı düşündüğüm ama açamadığım post :( yapıyorlar heyet kararıyla çok araştırdım. 100 takıyorum toparlayıcı yaşım heenüz 28 bel boyun fıtığı var kamburym çıkıyor gibi. Estetik görünümü geçtim, psikolojik kısmı geçilmez ama hadi geçtim, bedenim çok yorgun sırt ağrılarımı anlatamam. 2.bebeğim şuan emiyor 1 yaşına gelsin devşeti zorlayacağım olmazsa mecbur özelde 75 beden yaptıracağım. Yani sen çok çok iyi anlıyorum emzirmiyorsan bulunduğun ildeki dev. Hast. Plastik cerrahlarına bak yorumlarından seçim yap ve ona git hemen. Anlat sıkıntılarını pişik oluyor vs vs de ne zaten yaşımız küçük şikayetlerimiz azımsanacak gibi değil, birde tartılıyor vücut yapısına göre hesaplanıyor ona göre karar veriyorlar ama yaparlar büyük ihtimal. Hakkımızda hayırlısı olsun :(
0 oy
tarafından
duruş bozukluğu sırtta kamburluk yâda kalbe rahatsızlık verirse ücretsiz tanıdığımız doktor söyledi annesini yaptırmayı düşünüyordu
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bende 23 yasindayim 2.bebegimi dogurdum 20 gun once bende aksine büyütmek icin arastirma yapiyorum. Normalde desteksiz 75 beden avuc icini doldurmuyor bende bi 85 falan yapmak istiyorum bebegimi memeden kesince. Hakkimizds hayirlisi :/
0 oy
(628 puan) tarafından
Ben devlet Hastanesi'nde burun ameliyatı olduğuğumda plastik cerrahi bölümünde oldum bu arada 5_6 yıl önce. Aynı bölümde ücretsiz göğüs küçültme ameliyatı olan yaşıda büyük kadınlar vardı. Şimdi ücretsiz yapıyorlar mı onu bilmiyorum. 
0 oy
(348 puan) tarafından
Malasef canm küçültme operasyonu yapılmıyor 

İlgili bir soru bulunamadı

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...