0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (113 puan) tarafından
Kizlar gecen hafta burda kizima uyuuz tanisi koyuldu diye post paylasmisyim. Dun kuzeni de ayni sikayetten ayni hastaneye gitti ve egzama demis doktor bizde suphelendik cunku kizimin kolu kremi kullandikca morarmaya basladi duyunca da suphelenmeye basladim ve baska doktora gittim. Egzama dedi uyuza hic benzetemedim tahris olmus egzama hatta1 haftadir butun aile o ilaci kullandik ve yasadigim psikolojik cokuntu cok kotuydu. Ben hamileyim her gun camasir utu ev temizligi yaptim. Bugun duyunca icim rahatladi ama diger doktora cok sinirlendim  

3 Cevaplar

0 oy
(1,059 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım küçükken ben de alerji olmusrum bana da yazmıştı **** ilacı banyo yaptirin demişti sonra alerji geçemeyince tekrar götürmüşlerdi başka doktora:))
(113 puan) tarafından
Cok sagol canim. Bide o kqdar kurudur ki her yerimiz cocugumun kolu mosmor oldu yanık bildigin suan
(1,059 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım yaa
(113 puan) tarafından
Sağol canimm allah razi olsun
(1,059 puan) tarafından
Senden de inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya bazı doktorlar gerçekten başından mi atıyor yoksa tecrubesizmi 
(113 puan) tarafından
Rabbim gercekten cikarsin ama beddua etmem ama o kadar cnim sıkıldı ki hamileyim ve kimse gelemedi yanima yardima hergu camasir yika as topla utule evi sil supur cocugu banyo yap kremle ve geçti dalga gecer gibi bu 2 haftaya gencez 1 aya anca gecer ilaci 1 ay kullani gecmezse gelin dedi ya
0 oy
(6,978 puan) tarafından
E nabizdan son randevularina bak gecenki gittigin dojtorun ismi cikan yerde degerlerlndirme kismi var. 1 yildiz ver sikayetini belirt. Veya cimere yaz
(113 puan) tarafından
W nabiza yazdim canim ama adamlarin bir gram umrunda değiliz ki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde kaderdemir (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
0 oy