0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (6,360 puan) tarafından

Kizlar dun dogum yaptm ama dogum yaptgmdan beri gözüme uyku girmiyor ya bebegim uyurken kusarsa ya agzini burnunu kapatacak bisey olduysa diye uyuyamiyorum ne yapacam benn :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Geciyo o canim ben sezeryan oldum dikisli halimle 36 saat uyanik kaldim korkudan :) annelik boyle biseymis demek ki kendinden once evladin :) yaninda kalan flan yok mu 

(6,360 puan) tarafından
Bende sezeryanlym :) var esim ile kaynanam onlar kalkinca ha bire onlara da diyorum bakin diye nasil uyuycam bilmiyorum hic
tarafından
Uyu ki cabuk iyiles sut olsun güc olsun minigin sana ihtiyaci var daha cooook olcak ihtiyaci :)
-Reklam-
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Yanında yatmıyormu  bebeğin? Bende senin gıbı korkardım yanimda yatırdım bi de yanlamasına yatırdım oda rahat etti bende 

0 oy
(40 puan) tarafından

Canım şu bebek için reflü yatakları var onlar çok rahat onlardan al bende alicam onda yatirmayi düşünüyorum doğunca :)

0 oy
(110 puan) tarafından

Annelik psikolojisi canım. Ama söyle düşün rabbimin verdiğinin önüne geçebilir misin gözünü kırpmadan da izlesen.   Sende uyu dinlen ki ona daha iyi bak sütün çoğalsın dinlen. Tedbir al tabiki ama gerisi allaha tevekkül et. Rabbim evlatlarımızı bağışla Sin. :)

0 oy
(645 puan) tarafından

Geçiyo bi vakitten sonra merak etme :)birşey olmaz canım uyuyunca sende dinlen hem süt olur enerji toplarsın bebeğide yan yatır kussa bile bişey olmaz inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 357 göst.
12 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 456 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 619 göst.
2 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 503 göst.