0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Selamun aleykum kızlar dün kızıma gerizekalı demişti demiştim kızlar orda yorumlarda onların akarabasindan bir çocukta vurdu yengem diyince oda yalan söyleme dedi demiştim postu gizlemiştim bugün yengemle konuştum o yalan söyleme mevzusu ben gerizekalilar demedim gerizekalı dedim demiş ondan yalan söyleme demiş kadın inşallah anlatabilmisimdir kismeye iftira atmak istemem Allahtan korkarım kızlar o yüzden yanlış anlaşılmayı düzeltmek istedim kadın çocuk vurmadı yalan söyleme dememiş gerizekalilar demedim gerizekalı dedim yalan söyleme demiş hayırlı günler 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar şöyle soylıyım onlarında akrabası vardı bende yengemlerle oturuyordum kendi yakınları bir çocukta vurdu küçük kızı ama kizin annesi görmedi vurduğunu yengem bana sizin oğlanda kızı dövdü diyince kadın yalan söyleme dövmedi dedi sandim meğersem yengem öyle dememiş ben yanlış anlamışım kadın gerizekalilar diyince yengemde gerizekalilar dedin demiş oda yalan söyleme gerizeklai dedim demiş bende halka girmek istemsidm insanin demediği bir şeyi demiş gibi söylemek istemedim ama bende yanlış anladı o yüzden yanlış anlaşılmayı düzeltmek istedim 
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Nasıl yani burda akrabası parkta yanındamıymış
tarafından
Işte sabitledim canım
tarafından
Uste canım
0 oy
(1,474 puan) tarafından
Hiç bişey anlamayan ben 

Dünkü postunu gördüm canım boşver herkes bişey söyler 
tarafından
Canım sabitledim okur musun :((
(1,474 puan) tarafından
Okudum canım şunu soylim sana kendi kullaginla biseyi duymayana kadar kimsenin demesiyle hareket etme bundan sonra parka gidincede dikkat et cocuguna
tarafından
Haklsin canım bundan sonra daha dikkat edeceğim insallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 371 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 499 göst.
+3 oy
14 cevap 929 göst.
28 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Bal oglum (760 puan) tarafından soruldu
0 oy