0 oy
316 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Soru yukarıda.  10.01 açıcı ile açtım elimde 10.04 numarali sari renk var. Kullanmalimiyim bu boyayı yardim edin:)

8 Cevaplar

0 oy
(2,589 puan) tarafından
Mor şampuan kullan
tarafından
Sari yapar mi mor şampuan bazi yerleri acik turuncu arka taraf koyu turuncu
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bugunmu yaptin acıcıyi yarında boyasını sür bugun sürme yanar
tarafından
Dun aksam yaptım kac numara kullamayim
(22,070 puan) tarafından
10.04 güzel canim boya onunla bide önceki sac rengin neydi yanma oldumu saçında bide nasil uyguladın aciciyi
tarafından
Koyunun koyusu turunçtu önceden kahverengi desem degil turuncu desem degil:))) saclarimi nemlemdirdim öyle sürdüm 50 60 dakka beklettim yıkadım şükür yanmadı yanlış açıcı mi kullandım acaba yada elimde ki yanlış boya mi ilk sac rengim için
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Sarısın olmak istiyorsan bikez daha acman lazm ama yanar sacn elinde kalkr kendn yapma
tarafından
Aradan zaman gecse öyle açsam tekrar?
tarafından
Değişen bir şey olmaz düzeltmen yıllarını alır
(1,175 puan) tarafından
Pahalı bi acıcı var sacını olabldignde sarı acıyor onlardan kullanman lazm ucuzlarla olmaz her tüelü yanar
0 oy
(447 puan) tarafından
Bence iyi bir kuaföre gidin 
tarafından
Neden evinde yapan tonlarca insan var fikir alırsam yaparım diye düşünüyorum
(447 puan) tarafından
Ya ben de ole düşündüm şaçımı mahvettim o yuzden dedim canım
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Tekrar açıp öyle boyaman lazım. Ama yanabilir de saçın. Ben yapıyorum geçen açtım tam açılmadı tekrar açtım sonra sadı boyadım ama ben saçımı biliyorum yanmıyor. 
tarafından
Benimde yanmıyor surekli boyarım her boyama sonrası yumusacik oluyor . Nasil bilebilirim tekrar yaparsam yapmayacağını sonuçta sende deneyerek anladin oyle mi?
(2,709 puan) tarafından
Açıcıyla açtın mı daha önce canım? Açıcıyla boya aynı değil. Ben yıllardır kendim boyuyorum deneye yanıla alıştım artık. Ben yansa da dert etmiyorum kısacık kestiriyorum :) ama saçlarım kalın telli olduğu için yanmıyor yıpranıyor sadece
tarafından
Valla ilk defa acici kullandim:)
(2,709 puan) tarafından
İşte o yüzden birşey diyemiyorum :)
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Igora 0 22 kullan canm
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Açıcı olduğu için turuncu olmuştur sen üzerine bebe sarısı yada açık renk bı sarı boyayinca saçın rwngi döner yumuşar biraz daha  iki kere üst üste açma ama boya aradan bı iki hafta geçsin sonra yine açıcı yap yine boya o şekilde renk oturana kadr devam et
tarafından
Canim sagol 2 kutu sari boya var elimde biri 10.04 numara biri 8.
İkisini karıştırıp sürcem umarim ise yarar. Ama farkli markalar biri palette biri kolestron :)))
(2,330 puan) tarafından
Karıştırma ikisini önce birini yap bir hafta sonra diğer rengi boya
0 oy
tarafından
Canım açıkcası evde sarı riskli beni dinle :) 8yıl sarı kullandım git  kumral al boya yoksa saçın yamar onu düzeltene kadar başıma geldi yani

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 576 göst.
2 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Arsee (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (661 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 462 göst.
0 oy
18 cevap 318 göst.
23 Şubat 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu