0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Yarın evlilik yildonumumuz bilin bakalım kim bunu unuttu  Eşim unuttu sanırım ya hicc oralı değil bende hatirlatmadim kendim biseyler yaptım ama bakalım. Sizinki evlilik yildonumunu unutsa ne yaparsınız ya ben bunları sorun etmem ama bilmiyorum önemli görüyorum evlendigimiz tarih sonuçta bence hatırlanması gereken bir tarih

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Direk küserim ben ya heralde trip atmam 
(738 puan) tarafından
15 yıl mi maşallah biz daha iki yıllık evliyiz :D
tarafından
Minnaksiniz siz daha
tarafından
Ben 21 yılık evliyim hiç unutmadı hiç parası olmasa bile bı çikolata alır sagolsunn
tarafından
Masallah bize ozaman ❤️❤️
tarafından
Aynen canım maşallah
-Reklam-
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Eşim hatirlamazsa sorun cıkarmam  nolucak ya bi gün için kavga edib küs kalmamiza değmez bence (galiba bu yuzden 7 aydir hiç kavga etmedik )daha cok var ilk yildonumumuz olucak bakalim hatirlicakmi
(738 puan) tarafından
Ben asker esiydim geçen yıl gorevdeydi o halde bile hediye göndermişti aramıştı bu yıl yan yanayız ama unuttu galiba canı sağolsun yinede
(1,370 puan) tarafından
Belkide unutmamiş  supriz yapicak :)
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hiç hatirlamadiki takılıyorum ben benim bile unutmusligum olmuştur yani tarih tutamam aklımda çok üstünde durmadım için belkide .şimdi vatsap durumunda gördüm bı arkadssin eşi yildonumu die kalın bı bilezik almış baak seen dedim içimden ama ozenmedim gerçekten rabbim içimi biliyor çocukları yok çok bı mesguliyet yok aklına gelmiş olabilir esimdende beklemem o kdr yani çok şükür hiç birşeyin izi eksik etmez herşeyin en iyisini alır gelir daha ne istiyim ki o bilezikmi beni mutlu edecek .bir zeyyinin bile 5liraligida var 20,30liraligida var ben sevdiğim için eşim pahalı olandan alıyorsa buda bana bir hediyesir aslında düşününce sonuçta bizim için yapıyor herseyini
(738 puan) tarafından
Çok doğru benim esimde aynı çok şükür mutluyuz hicbiseyi eksik etmez fazla fazla alır cüzdanım hep para doludur Rabbime bin şükür böylesini nasıp etti o sebeple unuttuysa bile kafaya takmicam düğün falan oldu abisinin oraya biraz yardım yaptık kafamız dolu baya
(2,330 puan) tarafından
Yani gerektiği şekilde bakıyorsa bize bunlara takılmamak lazım erkeğin zoruna gider bu sefer ben ztn kimin için çalışıyorum kime harcıyorum gibisinden olsun varsın  mutluysak sorun yok rabbim beterinden korusun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç kafama bile takmam ya amaan paşa gönlümü sıkamam hiç :D yarın kocamın doğum günü bi pasta alıp ailecek hazırlık yapmayı düşünüyorum kayınvaldemlerle
0 oy
(2,623 puan) tarafından

Ben unuturum böyle şeyleri esim asla unutmaz tlfonun hatirlaricisina kaydetmiş sende eşinin tlfonun al hatirlaticisina kaydet :woot:

0 oy
tarafından
Ben de hep unutuyorum hatta geçen sene eşim bugün ayın kaçı diye sormuştu gayet normal söyledim neyse öğleden sonra bi baktım çiçek geldi Allah Allah niye geldi ki diyom nota bakınca bi kaldım öyle evlilik yıl donumumuzmus sonra mahcup oldum tabi ama napim unutmuşum 
0 oy
tarafından

Önceden çok takardım da şimdi köy g.te gitsin diyom amaaan:D

0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben çok takıyorum unutmaz saolsun hiçbir zaman ama unutsa üzülür hemen Trip atardım ama aslında gerek yok böyle şeylere normal günde iyiyse öğünü onemsememek gerekiyor 
0 oy
(152 puan) tarafından
Unutucagini sanmıyorum aksilik olmazsa doğum tam o güne denk geliyor
0 oy
(74 puan) tarafından
Pek takılmayın böyle şeylere millet neler neler yapıyor biribirine bosver salla gitsin
0 oy
(5,492 puan) tarafından
2 senedir ikimiz de hatırlamayız hatırlamak istemiyoruz, nikahtan 3 gün sonra kayınbabam vefaat etti çünkü. Bu sene google fotoğraflar hatırlatmasa hiç aklımıza gelmezdi bile
0 oy
tarafından
Benimki de hiç hatırlamaz hatirlasa da hediye almaz hiçbir tarihte alıştım artık bir beklentim yok alırsa şaşırırım ama ben hep alırım ise başladı çiçek gonderdim haberlere felan çıktı teraryum gönderdim bizde roller değişti sanırım o benden bekliyor hep
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Eşim yqnimda olsun İstiyorum isden yüzünü göremiyorum 10gundur yok  kutlamaz evlilik yıldönümü daha bu  sene 2 sene olacak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
1 cevap 137 göst.
0 oy
3 cevap 98 göst.
8 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selimin annesi (9,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 241 göst.
5 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birkul (65 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...