0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (1,856 puan) tarafından
Coook az su içen bir insanın bu durum kilosuna ne kadar etki eder bilen var mi

19 Cevaplar

0 oy
(48,734 puan) tarafından
hic mi icmiyosun bir haftada iki damacana su gidiyo bizde
(1,856 puan) tarafından
Doktora gidip tahlil yaptirdigimda bile söylüyor böbreklerden anlaşılıyor o kadar az içiyorum ki bir gün çok su içsem bobreklerim ağrıyor düşün yani
(48,734 puan) tarafından
bende fil gibi içiyorum.ya yazik bobreklerine vucudun susuz kalir karpuz falan yiyor musun o şekilde karsilasan su ihtiyacını kiloyuda etkiler.tabi
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Valla canım ben günde 4 buçuk litre su içiyorum çok seviyorum su içmeyi ☺️ su içmek hem dinç tutar insanı hemde zayıflamaya yardımcı olur insan vücudunun bile %60 ı su 
(1,856 puan) tarafından
O yüzden kilo aldım ya
(2,826 puan) tarafından
Yanında bir şişe su bulundur canım hatırlatıcı ayarla
0 oy
(222 puan) tarafından
Havalar sıcak birde ben fena şu içiyorum kiloyu da geç şu içmemek böbreklere zarar canim ya. Sen telefona hatırlatıcı indir şu içeceğin saatte hatırlarsın sana bence
(1,856 puan) tarafından
Her şeyi denedim cam şişe su bile aldım yok olmuyor
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Bende fazla icmiyorumm
(1,856 puan) tarafından
Keşke ben de içsem ya
(3,769 puan) tarafından
Şu icmeyince sürekli istahliyiz oyuzden göbek var bnce bnde göbeğim var
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Yemekten çok su tüketiyorum çok fazla içiyorum bende sabah kalktigimda bile direk su :)
0 oy
tarafından
Yani aklima geldikçe içerim o da iki günde bir  olue o da en fazla 1.5 bardak su siralar kilo aldim ama yine de zayıfım 51 kiloyum suan oldum olasi az içerim 
(1,856 puan) tarafından
Küçükken alistirilmak gerekiyor bence ya bu gidişle ölümüm susuzluktan olacak
0 oy
tarafından
Aklıma gelmese hiç içmem  eskiden 3 gün icmedigim.oluyodu.ama çok zayıftım..smdi oglumada vereyim.unutmayim.diye hamilelikte falan şişeyi yanımda taşıyorum .gözümün önüne gelince aklıma geliyo iciyom öyle.
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Benimde huyum günde 1 bardak yada bazen içmeyi unutmak valla suan hamileyim yine aynısı oluyor ama hamile olduğum için içmeye çalışıyorum 2 bardak içsem üçüncüyü içemiyorum 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben de az içerim ama zayıfım.. Hamile kalalı beri biraz içim yandığı için, biraz da zorla arttırdım.. Yine çok değil ama 2-2.50 litreyi zorla içiyorum yine
0 oy
(812 puan) tarafından
Bende öyleyim baygınlık geçiricek kdr susarım anca öyle fazla içemem 
0 oy
(155 puan) tarafından

Bu kadar sıcaklar bastırmadan önce net 3 lt içerdim ama şimdi saymıyorum artık zaten kahvaltı ve akşam yemeğinde 1 lt kesin bitiriyorum onun harici ooooo :) su harici meyve karpuz falan ekstralar var :)

0 oy
tarafından
Kilodan ziyade organların için çok tehlikeli bütün hastalıkların başı sususz vücuttue demişti bana doktor 
0 oy
tarafından
Valla icmeyeni bilmiyorum ama esim kadar su icem insan gormedim ama yinede kilolu :D
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Valla kilo olarak bilmiyorum ama bende önceden hiç su içmezdim 6 yıldır böbrek taşıyla uğraşıyorum Rabbim düşmanımın başına vermesin çok zor bişey ihmal etme günde en az 2 litre iç 
0 oy
tarafından
Hiç bir etkisi olmuyor kiloya teyzem çok çok az içer hatta içemez su kilosuda aynıdır sporla verebilir anca ama çok hastalanır kadın hastalıkları ve böbreklerinden 
0 oy
(794 puan) tarafından
Bnde hiç içmezdım hafta 1 brdak bile böbreklerdeskıntı çıkıncabak gunde 3litreyı gecıyor
0 oy
tarafından
Kilo verimi durur tabi metabolizmanın çalışması için vücut suya ihtiyaç duyar. Susadiginda içtiğin sU da sayılmaz üstelik. Susamadigin halde içtiğin sular metabolizmaya katki sağlar bu en basiti çok fazla sorunlar çıkar su içmeyen birinde. Erken yaşlanma belirtileri görülür vesaire
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben de hiç icmezdim aklıma bile gelmezdi. Gebelikte bebeğim için içmeye başladım sonrasında devamı geldi emzirdikce içim yanıyor şuan günde 3 litre falan içiyorumdur. O kadar gyzel birseymjs ki saçlarım cildim canlandı. Hamilelikte aldığım kilolar hızla eridi. Önceden bir kilo vermek için ne kadar ugrasirdim. Kendimi daha enerjik hissediyorum. Bı baslasaniz alisacaksiniz. 
0 oy
(235 puan) tarafından
Tabi ki kilo yu etkiliyor bende eskiden senin gibiydim az su içerdim ne zaman düzenli ve fazla su içmeye başladım kilo verdim gunde 2.5 litre su iç mutlaka 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 273 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 415 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 165 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.