0 oy
433 göst.
Aile kategorisinde (68 puan) tarafından
 eşim yanında yoktu bir hafta bende o uyuyunca telefonunu kurcaladım birsuru kadının resmini beğenmiş napiyim ağlıyorum şuan daha yeni kırkım çıktı 

25 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bı ama i oradan o uygulamayı yukluyorsa izin vermem silerim hepsini bı işi olur mecbur ydurmasi gerekir o başka .boşuna ağlama git bagircanmi cagircanmi atma içine nie böyle bişey yaptığını sor gormucebimi sandı baskalarida görmüştür belki akraba vs  yapamaz asla öyle bişey ztn istigram var ama hiç kullanmiyor açık değil sadece face var ondada işin için bakıyor çoğunlukla o kdr 
-Reklam-
0 oy
(818 puan) tarafından
Herkes nasilda atip tutuyo al karsina konus cnm bazi kadinlarin fotosunu begendigini gordum rahatsiz oldum falan gibi ayni seyi ben yapsam ne yaparsin gibi oyle tartismayla kavgayla olacak seyler degil
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Valla bacım be diyim bilemedim 
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Kiz ağzının ustune  kürekle bur bitane at kapıya ne aglayip kendini hirpaliyon sereglfszzzz
0 oy
tarafından
Baba sin de evlisin de bize evladına örnek olucasin de böyle ucuz şeyler için seninle tartışmak istemiyorum de kendine çeki düzen ver Allah'ta kork yapma böyle şeyler ergen misin evliyiz sende evlisin sadece ben deyil sorumluluklarin var istemiyorum böyle terbiyesizlik de evladımı en güzel şekilde yetiştirilen ben böyle çirkin şeyler yapma sana güvenim kalmaz dee konuş güzel güzel bakalım nasıl yaklasicak bu duruma öyle ağır ilki o utansiz ses tonunu güzel ayarla ve konuş gerekirse annesi gibi yaklaş bı çocuk gibi Korkut ve utandirrr

İlgili sorular

+1 oy
46 cevap 852 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 484 göst.
0 oy
1 cevap 76 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kursunes (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.

384,979 soru