0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Merhabalar el cerrahisi doktor arıyorum il farketmez ameliyat olması lazım. Yardımcı olursanız sevinirim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Umuttepe üniversitesi ni tavsiye ederim. Cnm İzmit'te

(374 puan) tarafından
Adana sehir hastanesinde fe yok mudir canim arastirdin mi yani her bolum var burda bir baktir nati maras adana yakin
(13,202 puan) tarafından
Hem plastik cerrahi hem ortopedi el cerrahi eğitimi alır tavsiyem plastik cerrahiye yaptırman çünkü estetik eğitimi de alındığından daha geniş bakıyorlar duruma
(10 puan) tarafından
Her plastik cerrahi yapmıyor Bi kaçıyla görüştüm ameliyat yapmıyoruz el cerrahisi ne gösterin dedi
(10 puan) tarafından
Oraya da bakıyorum bulabilirsem hem yakın
(374 puan) tarafından
Uani yanlis hatirlamiyorsam vardi bizim tanıdıkta parmaklar birlesikdiye ameluyat etmisti orda el cerrahisi mi yoksa vaska bir bölüm mu bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bu doktoru araştırmanı tavsiye ederim cnm ben sana soy adını da bulurum. 

image

tarafından
Numarasını veremiyorum.   Kusura bakma enson Umuttepe de idi şuan nerde bilmiyorum.  Ama cuma günü.  Kontrole gidince. Sorabilirim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ankara Bursa neresi istersin İstanbulda var ama hangi hastane bilmiyorum sorun ne ben uzun çalıştım o bölümde. Uludağ üniversitesi tıp fakültesi olur mu mesela? 
(10 puan) tarafından
Kızımın baş parmağının uc kısmı hem içe dönük hemde az gelişmiş
(13,202 puan) tarafından
Ankarada Yahya baltu var bursaya gelecek olursan çok var. Devlette anlaşmalarına göre ya ortopedi ta yapıyor ya plastik cerrahi zaten bu işi estetiğe göstermen daha doğru
(10 puan) tarafından
Bursada devlette bildiğin varmı ücretsiz yada makul Bi fiyata yapacak
0 oy
(673 puan) tarafından
Canim cok geçmiş olsun kocaeli üniversitesi eğitim araştırma hastanesinde prof doktor levent buluç var el cerrahisinde çok başarılı bir doktor. Tavsiye ederim. 
(10 puan) tarafından
Sağol cnm ücretli bir doktor mu
(673 puan) tarafından
Canim prof olduğu için bir miktar para alıyorlar tahmini 200 250 tl kadar
0 oy
(1,465 puan) tarafından
İzmir de Emot var çok iyi . 
(10 puan) tarafından
İsmimi emot hangi hastanede çalışıyor
(1,465 puan) tarafından
Hastane adı Emot . İzmir'de sadece el ve mikro cerrahi ile ilgili . Ablamın elini kesilmekten kurtarmislardi orda.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
0 oy
2 cevap 48 göst.
29 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mat10 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elif21 (2,573 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...