0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (415 puan) tarafından
2 gündür ishalim kusmam var çok kötü hamileyken de böyleydim acaba hamile miyim 20 gün içinde kalınır mı hamile geri çekilmeyle korunduk hep oglum 2 aylık hemen kalınmaz demi acaba covid mj oldum hangi doktora bölüme çıkmam gerek benjm adette olmuştum geçti oğlumda da hamileyken adet olmustum

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geri cekilme yontemi korunmadan sayilmiyoki
(415 puan) tarafından
Olsun kalınır mı hemen şap diye ya kalınmaz bence kalinsada hemen belirti yaşanmaz ki demi
tarafından
Aynen aynen kiyamam ya nasilda korkuyo hakli olarak :)
(415 puan) tarafından
Kız ben seni çok seviyorum insan ayırmadan her posta cevap veriyorsun profildeki ni artık sen gibi goruyom seviyom diğer hesabım da sen yazdın hep cevap
tarafından
Ahahha insan niye ayiriyim bebem ya benim icin herkes ayni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korunma yöntemi değil o acile gidip kan vermek istediğinizi söyleye bilirsiniz hastanede test yapılıyorsa corona testi de yaparlar 
0 oy
tarafından
Eşin korunması( geri çekilmesi) yöntem değil..40ta bile hamile kalınabilir önlem alınmazsa en iyisi test yapman
0 oy
tarafından
Covitte olabilir hamilede  olabilirsiniz salgın var oda olabilirsiniz hepsi tahlille sonuç verir size geçmiş olsun
0 oy
(219 puan) tarafından
Geri cekilme korunma yöntemi degil hic bir zaman!!

Ve evet hamile kalabilirsin.. zevk suyundan dahii hamile kalabilirsin.. hemencecikde oluverir vallah.. 
0 oy
tarafından
geri cekilmeyle 2.ye hamileyim ama 10 ay sonrası 

burda 4 aylık bebeği varken hamile kalan birini gördüm daha geçenlerde herşey olabilir 
0 oy
(644 puan) tarafından
Ben 20 gun icinde hamile oldugumu kan testinde ögrendim benimde belirtilerim vardi üstelik geri cekilmeyle kaldim kasik agrisi diye bobreklerim.agriyor zannedip acile gittik beta kan testinde hamile oldigumu ögrendim esimde bende sok olmustuk.
(415 puan) tarafından
Korkuyorjm of bende mi şok olcam ne
0 oy
(314 puan) tarafından
Hamile kalma ihtimali var tabii. İdrara da çıkar mı bilmiyorum.
0 oy
(644 puan) tarafından
Ben 20 gun icinde hamile oldugumu kan testinde ögrendim benimde belirtilerim vardi üstelik geri cekilmeyle kaldim kasik agrisi diye bobreklerim.agriyor zannedip acile gittik beta kan testinde hamile oldigumu ögrendim esimde bende sok olmustuk sen yine kan testi yap bence
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Annem bana kirkliyken hamile kalmış bence olabiliyor .
0 oy
(971 puan) tarafından
Canim salgın var niye araları bende öyleyim iki gündür kizimda ayni şekilde kusma ishal iştahsızlık hata bugün esim aradi oda halsizlik var üstümde degil karşı komşumda öyle 
(415 puan) tarafından
Ne salgını csnim hiç dışarı da çıkmadım hep evdeyim geldi buldu beni ishal bulantı halsizim çok emdiriyorim cocukts yok şimdilik
(971 puan) tarafından
Canim zaten sullardan diyorlar bizde hiç dışarı çıkmıyoruz
0 oy
tarafından
Bn geri çekilmeyke hamile kalmadım ama kuzenim kalmıştı yani biz bilemeyiz korunma yöntemi değil o
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yani eşin kendindwn eminse olmaz canım o şekilde korunan bir sürü kişi var
(415 puan) tarafından
Emin kız salgın mi ne var bilemedim geçmedi ishal bulantı
(1,020 puan) tarafından
Hemen bulantı olmaz ya :)) psikolojiktir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yengin (143 puan) tarafından soruldu
0 oy