0 oy
370 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Evde temizlik yapıyorum her yerde tutam tutam saçım banyoya girdim bir avuç dolusu saçım döküldü. Eh dedim en iyisi kuaföre gideyim saçımı makineye vurdurayim

. Birinci amacım saçımı şampuan dan sabuna alıştırmak biliyorsunuz şampuan dan sabuna dönünce saç Kecelesiyor ama sifira vurursam uzanana kadar alışır kuaför yapma yine kecelesir dedi. Bu konuda fikrinizi merak ettim
İkinci amacım bakım yapmak saçım mat ve canlı durmuyor. Kuaför dedi ki çörek otu yağ sür hem gurlestirir hem de beyazlari siyahlastirir. Deneyen oldu mu bide başka bakım öneriniz var mı iyi akşamlar hanımlar 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bi anda o saca alışmak travmatik
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Ben olsam yapmam yaa:ermm:

tarafından
Yaptım bile oğlum kucağıma gelmek istemedi ama olsun alışır :)
0 oy
tarafından
Saç sabuna alışınca yumusuyor diyordu annem .
tarafından
Valla kuaförü dinlemek istemiyorum bittim sabunu alıp bundan sonra sabunla yikicam inş alışır
tarafından
İnşallah alışır canm ya sabunlar daha iyi sağlıklı
tarafından
Kesinlikle milyon tane ne idugu belirsiz kimyasal maddeyi kullanmak istemiyorum
tarafından
Çok haklısın valla çok iyi yapmışsın. Benim saçım çok gür . Sıfıra vursam orman olur herhalde :)
0 oy
(797 puan) tarafından
Çörek otu yagı beyazlari siyahmi yapiyormus
(797 puan) tarafından
Walla bnm beyazim cok var irsi  cok canım skılıyor sacimi oyuzden  boyatmak zorunda kaliyorumm
tarafından
Sende dene cnm
(797 puan) tarafından
bi aliyim canm zaten dokuluyo daha cok dökulmesin
tarafından
Ama soğuk sıkım olmasına dikkat et
(797 puan) tarafından
Soğuk sıkımmi nerden almam lazim hangi marka
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Çörek otu yağını saçımın gürleşmesi için kullanıcam. Vurdur canım nolcak sanki
tarafından
Vurdurdum cnm keloğlan gibiyim şuan
0 oy
tarafından
Bn kestim bakım yapıyorum sabun kullanıyorum şuan 
tarafından
Sabuna alıştı mi saçınız
tarafından
Bra. Yukamasıda çok kolay artık
0 oy
(7,915 puan) tarafından
Makineye vurmak günah canım bunu söylemek müslüman olarak görevim. Bunun haricinde bence kuaförün dediğini yap. Çünkü işin ehli onlar. Ben de uzun zamandır sadece sabun kullanıyorum. Bir süre sonra o keçeleşme durumu kalmıyor inan bana. Ve kaliteli sabun kullan
tarafından
Neden günah
tarafından
El yapımı sabunlar oluyo ya aktarlardan onlardan mi kullaniyorsunuz
(7,915 puan) tarafından
Çünkü makineye vurmak erkekler için geçerli. Biz yaparsak bir farkımız kalmaz.
Sabun olarak ben dalanın zeytinyağlı 6lı sabununu ya da lavantalı sabununu kullanıyorum.
Ayrıca aktarlardan da alıyorum ara ara
tarafından
Sağlık için yaptığım için günahı olmaz diye düşünüyorum neticede niyet önemli. Teskkr ederim tavsiye için
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Komple değil ama enseye yaptım bende çok dökülüyor sevmiom
tarafından
Valla çılgınlık yaptım bi anda aklıma geldi hemen kuaföre gittim yaptım
(9,025 puan) tarafından
Ne güzel bende severim öyle:)))
0 oy
tarafından

Sabunlar daha sağlıklı valla ben zeytinyağlı sabunu haftada 1 kullanıyorum saçımada vücudumada diğer günler şampuan ve duş Jeli

tarafından
Dus jeli kayganlik hissi hiç gitmiyor durulanmiyor diye ben kullanmıyorum
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Sabuna alışmadan önce saç derisinden şampuan kalıntılarını temizle canım ben bi süre saçımı sadece karbonatlı su ile yıkadım saç diplerim çok güzel temizlendi durulama suyuna da sirke koyuyordum oda yumuşacık yapıyordu
tarafından
AA teşekkür ederim canım benim bende yapacam ne kadar süre devam ettin
(1,455 puan) tarafından
1 ay yaptım canım ama hiç şampun sabun kullanmadım
tarafından
Tamam canım bende yapayim
0 oy
tarafından
2 yaz önce ben kazıttım aslında eşimle şakalaşırken kazayla oldu kazıdık en son ve direk yeşil sabunla yıkamaya başladım 1 defa 8 ay oluyor boyadım ama aktı hala daha yumuşak sadece uzadığı için sabunla değil bebek şampuanıyla yıkıyorum saçmalarımı maşa saç düzleştiricisi kullanmadığım içinde saçım yanmadı 
tarafından
Her hangi bir işlem olmadığı için çok yumuşak çıktı saçlarım sabunu kazıdıpım günden sonra kullanmaya başladım sorun yaşamadım sabunlada yumuşaktı bebek saçı kadar tamamen yumuşacık değildi ama genede eskisi kadar keçe gibide değildi
tarafından
Teşekkür ederim canım benim sabuna kesin donecem
tarafından
Bu arada biz makineyle kestik sonra eşim sabun yağ jilet yaptı o zaman hepsi aynı boy ve kırık olmadan uzadı
tarafından
Zeytinyağı mi yaptınız
tarafından
Zeytin yağı ve sabun sürerek kazındı sonra bir kaç gün zeytin yağı sürdüm saç dilerim tahriş olup kaşınmasın diye
0 oy
(16,507 puan) tarafından

Çörek otu beyazları mı yok edıomuş:angel::ermm::wassat:

tarafından
Kuaför öyle söyledi bende deneyeceğim
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bi kadın olarak yapma bence hoş durmuyo Allah korusun hastalık olanlar yapıyor mecburen öyle O kadar iyi kremler şampuanlar çıkmış olmadı kuaföre gidiceğine doktora git o şampuan önerir yani tabi sen bilirsin yine dee 
tarafından
Artık çok geç vurdurdum bile şampuan dan sabuna dönmek ve bakım yapmak için
0 oy
tarafından
Ben vurdurdum çok uzun süre uzamadi bekar isen öğle vur evli usen bir suru sıkıntı oluyor  kısa kestir daha iyi 
tarafından
Evliyim oğlum bile garipsedi şuan eşim yanımda yok zaten de

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hayatbanadaguldu1 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
0 oy
5 cevap 96 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde heygirls (449 puan) tarafından soruldu

384,688 soru

11,507,430 cevap

35,162 kullanıcı

...