0 oy
283 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

image

ya bu nedir ya birtürlü iyileşemedik şimdide böyle sivilce gibi benek benek. Kızamık değil demi

17 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından
Doktora sordunmu
tarafından
Acilde çocuk doktoru yoktu yarın götürücem
(544 puan) tarafından
Mutlaka gotur çok kötü olmuş kiymam
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kötü olmuş ya geçmiş olsun doktora götürdün mu acaba
tarafından
Götürdüm hastaneye acilde çocuk doktoru yoktu yarın götürücem artık
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Ateslendi mi 3 gun once filan. 
tarafından
Geçen hafta salı günüden perşembeye kadar ama 1hafta oldu
0 oy
(466 puan) tarafından
ya kıyamam sana kuzum.nasıl bekleye bılıyorsunuz boyle sabrla bura soruyorsunuz  drla konusmadınızmu? alerjı ola bılır sut urunlerını 
0 oy
(424 puan) tarafından
Alerji yada 6 inci hastalik olabilir canm bı kaç gün önce ateslendi mi farklı bişey yedi mi yada emziriyorsan sen yedin mi
tarafından
Evet geçen hafta salı günü gece ateşlendi perşembe günü geçti
(424 puan) tarafından
Biz geçirmedik kuzum bilmiyorum ama böyle oluyo genelde internetten bi bak istersen sabah gösterirsin doktora ama gece takip et ates fln olur sa gecmis olsun
tarafından
Çok sağol canım perşembeden sonra ateşlenmedi inşallah olmaz ya
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Oyy kuzum kıyamam bi doktora götürün
tarafından
Bugün götürdüm acilde çocuk doktoru yoktu yarın götürücem
0 oy
tarafından
Ay canım kuzum artmış bu ya
tarafından
Pazar günü oldu ve geçmişti. Bugün tekrar oldu ama bu sefer sivilce gibi benek benek
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Çocuk Dr değil cildiye bölümüne götürün kızımın da oldu damla krem verdi devam ediyorum sıcaktan oldu dedi çok geçmiş olsun 
tarafından
Birtek sizin yorum ferahlatdı inşallah kızamık fln değildir ya. Biz geçen hafta ateşlendık ondanmı oldu acaba
(1,384 puan) tarafından
İnşallah önemli bişey değildir bizimkinde böyleydi şimdi Bayaa azaldı yarın haber verin lütfen merak ederim müsait olursanız çok geçmiş olsun
tarafından
Çok sağolun tabi yazarım
tarafından
Su çiçegi olmuş oğlum
(1,384 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Narkoz ateş alçıya alma gibi durumlarda yaşanan dokuntuye benziyor canım ama çocuk doktoru görsün. Kaşıntı kremi varsa sur çok kaşınır simdi. Ne kadarlık derdini anlatabiliyor mu
tarafından
8.5aylık kaşınmıyor herhalde huysuzlugu yok çok rahat. Geçen hafta ateşlenmiştik o yüzdenmi oldu acaba
(1,794 puan) tarafından
Olabilir canım eğer oysa da sadce krem verilir geçmiş olsun küçükmüş yazık
0 oy
(48,695 puan) tarafından
oy tospigim ne hale gelmis geçmiş olsun canim fikrim yok doktora sordun mu
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ateş sonrası döküntüler olabilir kuzum Allah şifa versin bakalım doktor ne diycek cnm
0 oy
(15 puan) tarafından
Uyuuzz salgını var şuan ama tam bilemedim Dr. Gidersen sor uyuzz olabilir mi diye.. birde sizde de var mı ya da kaşıntı durumları..
0 oy
tarafından
Durumun varsa özele götür yarın hiç bekleme derim kıyamam geçmiş olsun 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Valla bilmiyorum çok geçmiş olsun. Başka bir arkadaş da koymuş buna benzer bugün ona da doktor isilik demiş ama yine de bir doktora veya cildiye ye götür göster. 
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Bu kadar değildi kizimn resmini attım doktora sıcaktan dedi bugün birazdaha ıyi 
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Benim kızımda dökmüştü krem falan kullandık ama fayda etmedi kendi kendine geçti sık sık banyo yaptirin ...
0 oy
(487 puan) tarafından
Yakın zamanda ateslendiyse sonrasında böyle döküntü oluyor 3 4 günde geçiyor ama olmadıysa bi götürün
tarafından
Geçen hafta ateşlenmiştı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 146 göst.
13 Şubat 2022 Aile kategorisinde KuzucuklarinAnnesi07 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 313 göst.
25 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poncikhanim (1,577 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
0 oy
4 cevap 68 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,331 cevap

34,880 kullanıcı

...