0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (6,807 puan) tarafından
Kizlar esimle gecen gun 1 katta 65 veya 70 yaslarinda bi teyze var kavga etmisler esimin soylemwdigi biseyi esim soylemis gbi sagda solda anlatmis esimde duydugu kisilere ben soylemedim o yaymis demis neyse gecen gun esim wkmek almaya giderken esimi yoldan cevirmis demis iste ben mi sana dedim diye esimde eee sen sagda solda ben demisim gbi anlatiyomussun demis sonra bunlar birbirine girmis e tabi olay aninda 4 kisi daha var komusular iste kadin esime pe.zeven.ser.efsiz adi gbi seyler soylemis seni  karin sagda solda geziyor ben senin cocugunu oynatiyorum demis esime esimde sanane ben izin veriyom ki geziyo demis neyse konu kapanmisti bugun benim ustumde kizi oturuyor kapinin onunde denk geldi nerdesin hic gozukmuyosun dedi bende esim izin vermiyor ordan gelip gecmeme dedim nyse ne olmus o gun niye kocan anneme yurumus dedi bende annen agza alinmicak seyler soylemis dedim orda bulunan kadinlarda soyledi dedim ne demis dedi peze.venk serefzi adi diyomus ddim peze.venk diye dedim kari kiz satana soylenir benim esim hangisini yapuyor da oyle soyluyor dedim ee o herkese soyluyor dedi takilma dedi babama bile soyluyor dedim ister babana desin ister bi baskasina o beni ilgilendirmez ama benim kocama demesin beni satmiyor kizini anasini satmiyor bu kelimeyi birdaha siylemesin dedim daha birsuru sey baya kavga edecektik ama ben oglumu aldim parka gittim haa bide anali kizli bizi tehtid ediyolar neymis belali bi oglu varmis ona soylerse benim kocami oldururmus basi belaya girermis bende oyle adam asmak kesmek kolay mi dedim benim kocaminda eli armut toplamiyoya oda kaldirir ona aynisini yapar dedim  baya bi bozuldu boyle deyince

2 Cevaplar

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ya ev alma komşu alma olayo çok çok doğru. Terbiyesiz kadın ya kaç yaşına gelmiş... En iyisi muhattap olmayıp taşınmak ordan
(6,807 puan) tarafından
Nasil tasincam canim ev bizim bizden once birisi vardi bi alt katimda onlar bunlar yuzunden kactilar evlerini satip gittiler
(6,807 puan) tarafından
Hayir yani birde benim esim durduk yere ustune yurumus gbi ben bisey demedim diye geziniyomus bide ogluma  soylucem diyomus ayni seyi kizida soyledi ogluma soylerim diyo oglanin basini belaya sokacak oldurur diyor bende benimkide onu oldurur adam oldurmek o kadar kolay mi
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Yorumda gördüm ev sizinmiş , onlar kiracıysa ev sahiplerine ve polise şikayet edin tehdit ediyor diye onlar taşınsın .
(6,807 puan) tarafından
Onlarda ev sahibi kuzu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 572 göst.
0 oy
10 cevap 728 göst.
21 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 334 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy