0 oy
246 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
kapalı
Kullanıma uygun olan yeni doğan yada 3 6 aylık arası erkek bebiş kiyafetleri fazla olan annelerimiz varsa eğer talibim :D malum hersey çok ateş pahası olmuş fazlada durum olmayınca aklıma buraya yazmak geldi eğer post kapanmazsa tabikide :D
notu ile kapatıldı: Yasak post

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Geçen ben verdim ben bi çuval kadar birine burdan hatta bi arkadaşada bez gönderdim elimde olsaydı hemen gönderirdim inan Allah yardımcın olsun 

tarafından
Olsun bacım sonuçta ihtiyacı olan birisine gitmiş Allah hayrını kabul etsin :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nerde yaşıyorsun acaba
tarafından
Düzce'de canim
tarafından
Anladim yarın bir sorayım saga sola varmi erkek kiyafeti Allah yardımcın olsun benim kızım var olsa hemen gonderirdim zaten
tarafından
Sağol bacım düşünmen yeterli :))
0 oy
tarafından
Doğum ne zaman canım
tarafından
Eylül başına insallah ama doktorum agustos 20 den sonra kendini herşeye hazırla dedi Sezaryen olucam da ikinci olucks bu bı kızım var 4 yaşında birde oğlum olucak :)
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Valla geçen gün bi torba attım komşum vermişti hiç verevek kimse bulamadım evde boi boş yer kaplıyordu ve giydirmemiştim zaten çok. Burda da birine yollamsya fırsat olmuyo valla kargoya çık falan uğraş istiyo keşke yakın olsak biriyle de gelip alsa
tarafından
Aslında çoğu kargonun evden teslimatı var istersen bı dahakine yakında olmayan birine vermek istersen birde onu sorabilirsin bebisko :)) Bende kızımın küçüklerin giyilcek tarzda olan şeylerini hep dağıttım Allah verdifim bebislere sağlıkla giydirmeye nasip etsin inşallah :)
(25,223 puan) tarafından
Kargoda aradım ama gelmedi ya malesef
tarafından
Hee o zaman bilemiyorum bacım bizim burda geliyor evden alıyorlar :)
(25,223 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ya form da doldurdum aradım da ama yok
tarafından
Ben burda ilk zamanlar Ankara'da bı kıza yolladım karşı komşuma vermiştim esylari o verdi kargoya karşı ödemli yollamıştım ondan sonra zaten 1 2 senedir bişey yollayacağım zaman evden aldiriyorum hep
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Benimkiler kız baciii :D
tarafından
Benimde 4 yaşında kız olunca herşeyi küçüklükten pembe aldım sonra da baya yapmam diye herşeyini dağıttım şimdiki eğer kız olsaydı çıplak kalcakti uşak 3 5 parça bı şeyden hariç hiç bişey birakmamisjm :D
(8,589 puan) tarafından
Oo o zaman alırdın illaki.  Ana yüreği :D
tarafından
Ya elbet gene mecbur bazı şeyleri alicam ama burda çok gördüm herkes birbirine yardım ediyor dedim bende bı şansımı deneyeyim :D
0 oy
tarafından
Oğlumun bütün bebeklik kıyafetlerini ihtiyacı olana verdim yine hamileyim doğumum Eylül ayı eğer doğumun Aralık ocak gibi olucaksa ben gönderebilirim hamileyim erkek bebek gene benim 
tarafından
Baciiim çok sağol düşünmen bile yeterli geldi şuan benimde Eylül başı 4 ile 11 arası olucak doğumum ve en geç Ağustos 20 kadar eksiklerimi almam lazım doktorum 20 den sonra hazırlıklı ol nolur nolmaz deid :)
tarafından
Benden önce sizin doğum benim 25-30 Eylül arasında
tarafından
Allahım hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah o zaman ikimize de :)
tarafından
Amin inşallah sağlıcakla alın sizde kucağınıza

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 456 göst.
7 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 454 göst.
0 oy
0 cevap 129 göst.
18 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde 252525 (249 puan) tarafından soruldu

385,020 soru

11,515,300 cevap

35,174 kullanıcı

...