0 oy
4,119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

yanik kremini sürüyorum uyuyunca krem dışında tavsiye ettiğiniz birşey ve sizce leke kalır mı çok kötü bir durum rabbim evlatlarımizi korusun çok üzgünüm 

84 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya bu çocuğa ne yaptın sen doğruyu söyle içim acı ya su dökülmüşe benzemiyor bakamıcaksan doğurmasydın bu acıyı çektirmek için mı doğurdun sizin gibilerde anne oluyor ya delircem artık ne sorumsuz annesin sen  o çocuk sana allahın  hediyesi ona iyi bakmalısın sana emanet sen kesin çocuğa şiddet de uyguluyorsundur eminin 
tarafından
Çoğu insanın başına gelebilecek birşey 1 2 arkadaş söylemiş hatta başıma gelmiş diye yara biraz da kapansa ekstra bı yontem yapabilirim diye misal evde düdüklü patlamıştı kardeşimin kolu yanmıştı mumu eritip yarasına suruyorduk ama bebekle yetişkin vücudu aynı değil bı arkadaş yumurtanin yağını çıkar demişti
tarafından
Valla dikkat etmezsek bizim de başımıza gelir çocuk bakma öyle kolay degil  ben gerçekten merak ettim  bebeğin ağlaması durdumu evde  ben yaraya bakamıyorum bile hayatımda hiç böyle bi yaram olmadı olursada dayanamam ağrısından
tarafından
Dediğim gibi dikkatini dagittip oynadık onunla parka götürdük yarası var diye zaten elimden dusurmuyorum uyuduğunda işimi yemeğimi yapıyorum sabahları akşam üzeri dışarı çıkarıyorum
tarafından
Allah şifa versin inşallah  bi daha yaşamazsınız böyle bi acı  kendinize ve bebeğinize dikkat edin allah yardımcınız olsun
tarafından
Amin Allah razı olsun eksik olmayın koruyuucu melekleri onlarla olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğin akıbeti hakkında bilgisi olan var mı 
tarafından
Piknikte termusun düğmesine basınca çay onunla babasınin üzerine döküldü ilk yarım saat soğuk suya tutup kremledik 2 gün geçtikten sonra hafif kanama olunca hastaneye götürdük çok şükür herşey yolunda bugün de pansumanı vardı Perşembe günü çıkarılacak sargıları sağ ayagi biraz derin diğer sol ayağı 1 2 damla şeklinde
tarafından
Bebeğin sargisi cikinca da foto atın da insanların içi ferahlasin
tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Ay iclerim parcalandii hastaneye goturmedin mi inanmiyorum ya 
tarafından
Pknikte termusun düğmesine basınca çay onunla babasınin üzerine döküldü ilk yarım saat soğuk suya tutup kremledik 2 gün geçtikten sonra hafif kanama olunca hastaneye götürdük çok şükür herşey yolunda bugün de pansumanı vardı Perşembe günü çıkarılacak sargıları sağ ayagi biraz derin diğer sol ayağı 1 2 damla şeklinde
tarafından
Geçmiş olsun çok iyi mi şimdi. Çok kötü olmuş gene hatırladım ciğerlerim yandı ya
tarafından
Allah razı olsun, Rabbim beterinden sakinsin durumu iyi perşembe inşallah sargıları çıkacak eksik olmayın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 267 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 374 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,952 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 188 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 359 göst.