0 oy
337 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (571 puan) tarafından
Kızlar merhaba bu 20lik dış ne zamana kadar çıkıyor saolsun her yıl bir kez beni yoklar şimdide yavaş yavaş ağrımaya başladı. Başıda tam çıkmamış daha hicmi çıkmayacak nedir anlamadim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
kuzum ben inki 16 yaşında ağrımaya başladı her yıl aynı zaman ağrıyor ama çıkmıyor 18 yaşımdayım 
tarafından
yahuu seni nasil tanimazlar prof resmindenn mavis gozluu kiizz
tarafından
kız herkese kuzum diyorum ordan tanımaları lazım aslında ama:)
tarafından
ben seni nerde gorsemm taniriim bosver 'D
tarafından
bende seni bal lı böreğim;*
tarafından
❣❣❣❣⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben o sıkıntıyı 15 yaşındayken çektim ilk çıkan dişte ağzımı açamadım yemek yiyemedim falan 1 2 güne. Geçmişti bi daha da ağrı falan olmadı 5 senedir acaba senin 20lik dişin kökümü çürük ki o yüzden ağrı yapıyo
(571 puan) tarafından
Valla bilemedimki çürük olsa kokar degilmi öyle düşünüyorum disciyede gidiyorum olsa bilmezmiydi acaba.
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Canı ne zaman isterse o zaman cıkıyor ama hamılelıkte aksilik ya o zaman daha da ben burdayım basının belasııı diye durmadan nanik yapıyor ben epey yasadım sıkıntısını ara ara sisip geliyorum gelmiyorum diye oyun oynuyordu resmen bide sisince yanagımı kapıyodu en son apse yaptı cıkmakta zorlandı artık agzımı kapatamıyo hıc bıse cıgnryemıyordm cekılmesı lazım yarıp alıncak kendi cıkmaz dediler ben de cesaret yoktu hatta korkudan sancılanınca antibiyotik verip yolladılar belki gecer diye cok dua ettim cok sukur apsesı gectı rahatladım ve aradan Bı ay gectı bide baktım kendisi cıktı
(571 puan) tarafından
Benimki sadece ağrı yapiyor dayanılmayacak kadar değil ama ağrıyor işte önceden çok ağrısa ağrı kesici alırdım ama şimdi kendimden çok bebeğimi düşündüğüm için hap falan kullanmak istemiyorum. Bi çıksa çekip kurtulsam
(1,826 puan) tarafından
Ben de kullanmadım inat ettim ileri iltihap yaptı mecbur aglaya aglaya ıctım ilerlerse bebek ıcın daha kotu dediler cıkmaya calısıyo etımı acıtıtyo cıkma asamasında yanagımı kapıyodu ama sistigndenmıs o bolge cıkınca rahatladı ama sen bilemezsin cıkacak mı cıkmayack mı onun ısı belli olmaz doktor bile anlamadı cıkmaz kendi dedı ben ılac kullandıktan snra apse gecnce kendi cıktı ama senin dise baglı gelısıne baglı iltihap olursa sakın bekleme
0 oy
tarafından
Benimde ayni ya birkac ay oldu cikti ucu agridi fln simdi ayni duruyo 2 gundurde agriyo ama oyle duruyo orda 
(571 puan) tarafından
Azıcık görünüyor ama henüz et var yani üstünde
tarafından
Aynen biraz gozuktu oyle kaldi bende gecmezse agrisi bi gidicem kizlardan firsat bulabilirsem yazarim sana tekrar
(571 puan) tarafından
Tamam canim bekliyrm:)
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Cnm benim altakı 20 lik dişlerim 17 yaşımda çıktı şuam 19 um üstekilrrden biri çıkıyo ve çok zorluyo beni biraz gözüküyo sonra diş etim şişip kapatıyo dişi ve iltihap oluyor
(571 puan) tarafından
Aaa bide üst var demi inanirmisin 26 yaşındayım hala üst ağrımadı ve cikmadi. Iltahap yok sadece zonklama şeklinde ağrı
(1,816 puan) tarafından
Ayn ya geberiyorum öyle olduğunda yemek yiyince şişliğin içine kaçıyo ölüyorum
0 oy
tarafından
Yer yoksa cikmaz . Hem agriya neden olur hem on dislerde carpikliga . Cerrahi cekim ile cekiyorlar gomuk yirmilikleri
(571 puan) tarafından
Küçükken bir dışım fazlaydi önde annem çektirdi. Çarpıklık d3gilde her yıl ağrısı var :(
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Cikmasindansa cikmamasi iyi valla hemen çürümeye basliyor :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 143 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim500 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Maviş annesi (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrtbed (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (213 puan) tarafından soruldu

385,075 soru

11,516,810 cevap

35,176 kullanıcı

...