0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde (2,678 puan) tarafından
Bilen bilir kaynım sözlüydü kız romandı ve istekleri ardı kesilmedi sonınında bitti kaynım yüzüğü attı bugün görümceme kız "eeee" diye mesaj atmış kesinlikle cevap verme dedi eşim bu iş olmaz dedi hepimizi uyardı konuşmayın engelleyin dedi, anlamdım şu ne alaka böyle mesaj atması ne değişti de o kadar ay sonra yazması ve onuda geçtim kaynıma değil görümceme yazmış amacı barışmak öyle hissettim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İşi çirkefliğe vuracak gibi aman cevap vermeyin bulaşmayın derdi pislik çıkarmak hazmedememiş belli ki. 
(2,678 puan) tarafından
Bizede öyle geldi cnm engel verdim numaraya zaten
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sanki eee istediğiniz buydu al başardınız sonuçtan memnun musunuz gibisinden. Eğer kesin bittiyse yazmayın cevap falan
(2,678 puan) tarafından
İyide cnm o istedi eğer bnm isteklerim olmazsa bu iş biter demiş kaynıma oda sen yoluna ben yoluma demiş bitirdi yani, kesin bitti cnm görümcem aradı böyle oldu diye eşim cevap verme sakın engelle ddi
0 oy
tarafından

Roman lar dan kız mı istdnz:ermm:

(2,678 puan) tarafından
Öyle birşey yapmış bulunduk cnm :)) genel olarak söylemeyimde canm bu ailenin amacı sömürmek oldu bizi yoksa gerçekten eli öpülesi çok sevdiklerim var roman olup
tarafından
Kuzum eski komşulrmz roman dı
Sürekli kavga ederlerdi öyle böyle değil kapı pencereleri kırıp dökerek
Arabalarını bile parçalrcasına odun larla birbirlerine girerlrdi ya
O halde görünce baya onlrdn korkmştm
Karı koca da kavga edince ta yolun diğer tarfndnn ağza alnmck kelimlr fln söylydu
Adam sinirini arabsndn cıkartyodu
Ondan şaşrdm
(2,678 puan) tarafından
Ah kız eskileri Bi okusan kızın istemediği kalmadı başlık parasından tut içkisine tüm aileyi giydirme, evin eşyaları köyde durcam dedi sıfır ev yapıldı sonrada ben Kuşadası'nda oturcam burdan ev al Cafe açalım ben çalıştırıyım kardeşlerimle beraber dedi kaynımda kabul etmedi kızda o zmzn bu iş biter demiş kaynıma oda sen yoluna ben yoluma demiş bitirdi yani
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ee istediğiniz oldu şimdi nolcak gibisinden felan yazdı heralde 
(2,678 puan) tarafından
O istedi cnm eğer isteklerim olmazsa bu iş biter demiş kaynıma oda sen yoluna ben yoluma demiş bitirdi yani

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 190 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 272 göst.
0 oy
19 cevap 759 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kalbikirik (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 338 göst.
18 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

380,373 soru

11,388,901 cevap

34,894 kullanıcı

...