0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (2,840 puan) tarafından
Kizlar ben hamileykende boyle bi post acmistim ve sizlerin duasi sayesinde evime bereket gelmis ti hepinizden allah razi olsn.yine dua istiyorum sizlerden kimin duasi kabul olur bilinmez esim bayramda evdeydi herkes gibi bayram tatilini kullandi tir soforu kendisi dun aksam gemi gelmis is baslamis saat gece 1 de esimde cok yorgun oldugu icin( 1 gece onceden kalma diyim) dun gece gidemedi diye patronu isten cikardi busabah... Mama  azaldi bezi azaldi okula giden cocukda var napicam bilemiyorum evde birikmis bisilerde yok... Allah rizasi icin dua edin kizlar esim is bulsun biran once yoksa halimiz perisan aileler hic bisekilde destek olmuyo ev kira allah yardimcimiz olsun... 

8 Cevaplar

+1 oy
(849 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah yardımcın olsun canım şuan benim eşimde boşta ne olacak hiç bilmiyorum ama rızkı veren ALLAHtir kulu sadece vesile bol bol dua edelim inşallah Rabbim cümlemize hayırlı kapilar nasip eylesin dağdaki karıncanın rızkını veren Rabbim bizimkini de verir elbet
(2,840 puan) tarafından
Insallah canim sizinde sikintiniz gecer insallah cok zor bi baskasina muhtac ettirmesin rabbim
(849 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah büyük elbet açacak bir kapı:)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
issizligi.cook ii biliriimm rabbim tez zmandaa bebeginin yuzu suyu hurmetine esine ekmek kapisii acsiinn ins inan tum kalbimle dua edioruumm. o issizligi 8 ay yasadm ben bide hamileligme denk geldii ev kira vs. cookk zorr hayrli haberlern.olsun ins canimm
(2,840 puan) tarafından
Amin canim allah razi olsun... Allah iyi insanlara denk getirsin hepimizi 1 gece gelmedi diye ise hemen cikartti... Bide esim her pazartesi ise gider taaa cumartesi gunu eve gelir ona okadar para kazandirmistir yani oyle calisan birinide hayatta bulamaz
tarafından
haklisiinn canim isverenler boyle istee yirt.kendini is icin ama yaranamazsin bi tesk etmezler ama en ufak hatanda kapi onune koyarlarr cook zor bilirim. rabbim belki daha guzel kapi acacaktirr uzme kndinii
(2,840 puan) tarafından
Insallah canim bi yerle gorusmeye gitti insallah olumlu olur
tarafından
inss hayirlii haberlerle gelsn
(2,840 puan) tarafından
Ins. Canim sagolasın
0 oy
tarafından
rabbim hayırlı  iş hayırlı kazanç  helâl  para nasip etsin inşallah  canım 
(2,840 puan) tarafından
Amin canim allah razi olsun insallah
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun hayırlı kapılar nasip etsin insallah
(2,840 puan) tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Rabbim bir an önce hayırlı kapılar açsın inşallah canım. Şuan benim eşimde iş arıyor daha yeni çıktı, evimiz kendimizin ama psikolojisi bile insana yetiyor. Ne kadar sürecek bu durum bilmiyoruz tabi inşallah hayırlı iş bulurlar 
(2,840 puan) tarafından
Insallah canim gercekden ilk gunden dertdi dustu bize kira elektrik su 51 gunluk bebek mama ile besleniyo premature oldugu icin okullar acillak bide ogrenci var evde napcaz hic bilmiuom
(1,390 puan) tarafından
Çok zordur eminim canım Rabbim yardımcınız olsun tez zamanda inşallah
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Inşallah hemen is bulur canım Allah kimseyi yoklukla imtihan etmesin bi ekmek parası bulamadigim zamanları bilirim.. Allahım çocuklarının rızkını bereketlendirsin tez zamanda 
(2,840 puan) tarafından
Amin canim allah razi olsun
0 oy
(797 puan) tarafından
Allah'ım inşallah iş bulur bnm esimde ıssız su anda kimse destek omuyr

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 394 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 388 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu