0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde (494 puan) tarafından
Bisy sormak istiyorum kizlar kurbanda esim calisiyor esim koye gotryim orda babamlar kessin diyor bende ikindin aksam geldiginde keselim ben yapamam eti diyorum anlamiyor kaynanamlar inek kesecek baska yerde biz keci kesecez onlar tamm kesecek yuzecek 2 ye 3 bolup koyup gidecekler bn 2yasindaki cocukla kemiginden eti vs nasil ayircam hadi etleri dograrim ayirim da kemikleri yapapm diyorum burda keselim bole sole yapalim sonra izinli oldugun bi zaman keselim fln diyom nasil yapacaz vs diyor nasil ikna edebilirm bu adami da burada kesmek icin yani burda kessek annemlere solesek abim de ayarlar hem ne guzel olur annemin etinj kendi etimi ayarlarim ama koyde kesilse keciyi hallettigim gibi inegin etnide bana birakiyorlar gecen sene ole oldu 60 70 kilo et vardi bana biraktilar kendi basima kendi etmizi yaptigimiz gibi cocukda beni cok yormusdu nabacam ben burda kesebilmek icin

3 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Şimdi. Ben burda ayrımcılık sezdim. Yanlış okuduysam bilmiyorum ama 

2 yaşında çocuk var kaynananın etine yardım etmekten acizleniyorsun. 

Ama burda olsam annemin etinide ayarlarım diyorsun ya hiç birine el uzatmayın yada ayrımcılık yapmayın lütfen ya senin annen anne seni doğurdu.  Ama eşin ağaç kabuğun dan çıktı dimi 

(494 puan) tarafından
5yillik evliyim bu 6kurbanumiz eltim var 6yildir inek kesiyor kayinvalidem 5yildir ordayiz inegi keser gelirler koyarlar biyerlere giderler bana ayrla derler 60 70 kilodan asagida dusmuyor kendi basima kiyiyorum ayarliyorum kimse demiyor ki su bu diye ayrimcilik degil burda olsam eminim annem bana birakmaz kendi halleder bnmkinide kendininkide sen cocuguna bak der onuda gectim annem etini koyup gitmez ben onun etlerini dograyacaksam oda bnm etini kemigini ayiracak kemiklerimi kesecek ayrica keci eti ayri inek eti ayri
-Reklam-
0 oy
(120,034 puan) tarafından
Bilemedim yaa      
tarafından
Turist erkencisin
Kuzey hava degisimi yapti yaa hicbisi yemiyo
tarafından
Oy kiyamam ona ben ya azıcık erken gelmedin ki her yerini ısırayim onun
Bide acayip sicak bura ya
0 oy
tarafından

kurban kesmenin de vakti oluyor canm aksam kurban kesilmez 2. güne bırakın gerekirse 

eşini pofpaflayip güzel bi anda konuya gir o zaman ikna edebilirsin :-D  

bide esin görmüyor mu onca etin senin elinden geçtiğini niye hala seni ezdiriyor  eğer köye giderseniz de bulaşma gezmeye giderlerse bahane uydur yapmamak senin elinde 
(494 puan) tarafından
Uydur itedigin ladar eninde snnda sen yapacksin goruyor gormez olurmu bayrm boyu calisiyor cnm esim ikindin 6gibi fln kesilmezmi kesilir hicolmadi annm gile gondersn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 270 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 313 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 421 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 465 göst.