+2 oy
246 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Yüzde 1 milyon ablam uyuyor görmedi mesajımı.  Yada garibim ise yetişmeye çalışıyor.  Çantayı kapaticam.   :angel:.   

Eksik veya fazla dediğiniz birşey varmı

image

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım zıbın fazla takım da fazla önlük hoc kullanılmıyor zaten birde yeni doğan bebeğe zıbın giydirmesi çok zor iç gömlek alıp koy canım onu daha kolay giydirir çıkarırsın değişmesi kolay olur hemde göbeğine takılmaz 
tarafından
Hastane il dışında cnm bana çok Uzak olurda hemen çıkamaz şak diye bilerek fazla aldım.    
Oğlum doğmadan. Hiç bir şey almak istemiyorum.  Kızıma aldığım. Takımlar dan ayarladım. Hep
tarafından
Anladım canım bebek bezini de çokça al o zaman hatta bir paketin hepsini koy cantaya
tarafından
Kendine göğüs ucu kremide al hatta şimdiden başka sürmeye
tarafından
Listeye ekliyorum cnm çok teşekkür ederim.  
Bebek bezini daha almadım.  Onuda ekledim
tarafından
Tamam canım hayirla sağlıkla al kucağına inşallah
-Reklam-
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Pişik kremi canım. Koy. Basla pişigi olmasa da. Mesela bepantol. Hem önlüyor hem bakım yapıyor. Bezi de paketine götür benimki cart cart yaptı hep kaka orada
tarafından
Bez almadım daha cnm  pişik kremi. Bu var sudocrem var onu koyuyorum
(10,972 puan) tarafından
O da guzel bir krem canım
tarafından
Çok teşekkür ederim cnm
0 oy
(292 puan) tarafından
Bebek bezi 

Pişik kremi 

Kendim için sallama çay kahve karton bardak vs ketıl kendin için pijama takımı bol iç çamaşırı ve bez 

Maske

Bebek için eldiven şapka iç gömlek 

İki üç takım beşliler güzel oluyor  
tarafından
Kendi çantama geçmedim daha cnm.

Eldiven şapka.  Takımların içinde var cnm
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bezi fazla koy canım bize yetmedi.

tarafından
Tamm cnm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Küçük bir yastık koyabilir sn lazım oluyo cnm
tarafından
Ekliyorum cnm
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bebek bezi yazmamışsın ama eminim koymussundur. Biraz fazla koy hatta 30lu 40li paketse paketi tamamen al yanina. 

Onun  dışında normal doğum yapacaksan kıyafetleri fazla bile koymuşsun. 7 çorap mesela çok fazla. Bir gün yatırıyorlar bir sıkıntı olmazsa bebek 1 gunde 7 corap giymez :) 
tarafından
Daha almadım cnm.o yüzden yazmadım

Sezeryan Olucam cnm.  Doğum il dışında olacak.  Git gel yapamayız.  Diye fazla olsun az olmasın
0 oy
(4,698 puan) tarafından
1 takım hastane çıkışı yetmez canım hastanede uzak demişsin sen 5 li takımlardan al koy kendine gecelik al terlik al yanına eczaneden silikon göğüs ucu al doğumdan sonra göğüs ucu içine kaçıyor onunla kolay emer sudocrem mutlaka al havalar sıcak bebek bezi al 15 tane falan ıslak mendil yerine makyaj pamuğu al onunla silersin altını 
tarafından
5 tane takım yazdım orda cnm 5 li onlar cnm

Kendi çantamı yarın hazirlayacam
0 oy
(116 puan) tarafından
Zibin çorap takim yelek onlar çok geldi bana ben 1 zihin 2 çorap 2 takım 2 3 ağız Mendili 1 tane yelek koydum 
tarafından
Doğumum il dışında olacak gel git yapamayız cnm  ne kadar yatarız bilmiyorum
(116 puan) tarafından
Anladım canimm
0 oy
tarafından
Gayet iyi  kız bnde bnlari aldim da daha koymadım kendikilerimide alıp öyle koyucm 
tarafından
Teşekkür ederim cnm yarında kendi çantamı hazirliyacam. Hazır herşey
tarafından
Kız bnada atsana bi kendi cantana koycaklari kuzum zahmet olmazsa
0 oy
tarafından
Çok ya hepsinden 2 3 tane yeter hasta bezi, bebek bezi, pişik kremi 
tarafından
İl dişin da olacak doğum cnm gel git yapamayız
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Bebek yatagioluyor ya canm yannda.bebegini yatiracagin.onn icine bi minder alt acma bise koyablrsin.kendinede carsaf pike alablrsin.ben birde kucuk bir carsaf koydum bebegin altini alirken falan altina sererim diye.bir penye battaniye daha koy.ciş olur bise olur.yedek kalsin.hi birde sirtina koymak icin bi yastik al bebisin.yan yatirirsin kusarsa diye arkasina yastigi koy ki donemesin
tarafından
Kendim için daha ayar çekmedim cnm yarın yapicam üniversitesi hastanesi. İzin vermiyor lar cnm

Yatak koruyucu var cnm kullan at yapıcam
(3,101 puan) tarafından
Anladm canm sag salim  al kucagina insallah
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Bezi çok koy Büşra 
tarafından
Daha bezi almadım cnm.1 paket alıcam.  Duruma göre ordan takviye alırım cnm  böyle düşündüm
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Canım müslin bez de koy. Bebeği koyacağın yatağa falan da serersin. Alt açma örtüsüde lazım oluyor
tarafından
Alt açma için yatak koruyucu var diye evdekini götürmek istemedim cnm kullan at yaparız dedik onuda ekledim cnm

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 418 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
2 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde .SU. (4,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 443 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.