0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Okadar sıkıldık ki evde hamileliğim riskliydi hep yattım sonra korona çıktı bebegi hiç cikarmadim dışarı ben çalışıyordum korona olduk .çocuk dışarı yuzu görmedi güneşte gozunnu acamiyor . Tatile  gitmek istiyorum .ama korona dan korkuyorum ne yapacağız bilmiyorum

24 Cevaplar

+1 oy
(2,826 puan) tarafından
Biz bayramda eşim 1. Veya 2. Günü nöbette olduğu için kızımla evdeyiz eşimin yengesi falan gelir bize 3. Gün merkeze anneme geçeriz arefe günü de zaten eşimin babasının falan mezarlarını ziyaret edecez öyle yani 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ev ev ev ev canm :)
+1 oy
(2,523 puan) tarafından
Evdeyizzzzz :D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Gelsin istemiyorum ya o gün ama mecbur geciyo günler:D
tarafından
Nie kiz istemedigin birinemo gtcen :)
(1,037 puan) tarafından
Kıyamam canım neden istemiosun
(22,070 puan) tarafından
He etle uğraşmayı sevmiyom 20 kişi olacak yaşlı yaşlı:D
tarafından
Bu yaşlılarda hep seni buluyo edoş :)
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Biz karavanla cikicaz yakin illeri gezicez nasipse. Cocukla nasil olur bilmiyorum ilk tatilimiz olucak. 
(1,037 puan) tarafından
Ay çok güzel karavanla tatil inşallah güzel geçer canim
0 oy
tarafından
Benimde oğlan doğdu deprem oldu psikolojimiz bozuldu  sonra virüs basladı derken eve hapsolduk bu bayram kaçıcam tatile gidiyorum cnm
(1,037 puan) tarafından
Bizde Antalya'da biryer ayarladık ama sanki pişman oldum korkuyorum gitmeye korktukcada başıma geloyor iptal mi etsem diyorum bilmiom
tarafından
Geçen yıl esim ısrarla gidelim dedi ben coronadan dolayı istemedim evdeydik virüs olduk  gitmedigime pişman oldum olacağı varsa oluyor zaten bu yılda ben cok istedim gidicez insallah Alanya ya  anın tadını çikar bence
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Evdeyiz bayram boyu bayram sonrasi çocukları gezdircez insallah
(1,037 puan) tarafından
Şimdiden iyi bayramlar cnm
0 oy
tarafından

İlk gün kurban ile geçer esımın aılesınde olacagız benım ailem baska yerde kurban kesecegı ıcın evde olmuyorlar ılk gun 

İkinci gun benım aıleme kahvaltıya gıderız sonra fıldır fıldır butun gun bayram gezıcem akrabalara vs :D

üçüncü gun arkadasıma gıtmeyı dusunuyorum yenı nısanlandı nısanlısı ıke esımı tanıstırmak ıstıyoruz bakalım nasipse

4. gun evdeyım bana gelen gıder olursa dıye artık oturayım dıyorum :D

5. yani cumartesi gunu aqua parka falan kaçmayı dusunuyoruz

6. gun pazarda mangal olursa ıyı olur daha esımın mangal planımdan haberı yok tabı :D

(1,037 puan) tarafından
Ohhh ohh plan guzrl bence canim
tarafından
yani koca bir hafta  boş geçemez oturur aglarım yoksa vallahi :D
0 oy
tarafından
Bolu yedigöllere gitmeyi düşünüyoruz
(1,037 puan) tarafından
Çok güzel iyi tatiller
tarafından
Bayramda kimse kalmıyor istda akrabalardan..yada istda gezeriz ama kapalı açık olan yerler neresi olur bilmiyorum
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Herkez tatile gidiyo canım hastalık var diye biraz kendimizi rahat bırakmazsak kafayı yeriz tatili sakin yerleri tercih edin
(1,037 puan) tarafından
Kafayı yicem az kaldı  Antalya'da yer buldum ama korkuyorum işte çocuk için
(1,046 puan) tarafından
Kac aylik kucuk kalabalik olmayanlar yerler bul bende gitcem tataile artik dayanilcak gibi degil psikoloji kalmadi
(1,037 puan) tarafından
1 yaşında canım sürekli hasta oluyor belki evde kaldığı için mi hiç güneş görmedi .herkesten uzak tutmaya calisacam yaklastirmicam kimseye
(1,046 puan) tarafından
Olabilir evde olduğu içindir benim kızımda 1 yaşında gircek ben heryere götürdük napayım
0 oy
tarafından

Napcaz köye gidip kurban kesip evimize gelcez sonra dükkanda eşim et çekecek bayram boyu bende ona yardım etcem bak gezmeli tozmalı bayram hikayesi anlattım sana :D

(1,037 puan) tarafından
Kolay gelsin canım sana olsun bunada şükür sağlıklı olalimda gerisi bos
0 oy
tarafından
Evde bos boş oturmaca pilanim esim çalışıyor ailem uzakta kaynanamda öyle burda tanıdığım kimse yok 
(1,037 puan) tarafından
Kıyamam canım keşke ailen yakın olsaydı bi iki arkadaşın tanıdığın olsaydı gurbet yer zor
tarafından
Çok zor cnn ya bazen bulanıyorum burda kimse kimsenin yüzüne bakmıyor slm veriyoruz cvp vermiyorlar
0 oy
(1,691 puan) tarafından
yolculuk yasak olsugu icin kocisimle evde takilmaca fjfjf
(1,037 puan) tarafından
Başbaşa daha güzel :)
0 oy
(671 puan) tarafından
Evde oturup hizmetçilik yapmak yani dört çocuklu bir gelin ne tatil ne de gezme düşünebilir :)
(1,037 puan) tarafından
Ah canım ya Allah çocuklarına uzun ömür versin inşallah büyüdüklerinde gidersiniz
(671 puan) tarafından
Amin onlar iyi olsunlar da ben başka bsy istemem zaten gezmede falan gözüm yok
0 oy
tarafından

Babaocagina gidiyoruz didime 1 bayram eşimin ailesinin yanındayız ankarada 1 bayram benim ailemin hem tatil hem aile ziyareti oluyor 1 taşla 2 kuş misali :D

(1,037 puan) tarafından
Oh ne güzel ikisi bir arada
tarafından
Aynen öyle gitmişken 1 haftada fazladan kalkcaz hem özlem gidercem ailemle hem dinlenmiş olcam
0 oy
(594 puan) tarafından
Gurbetteyim Türkiye yok bayramda eşimin aileside gitti turkiyeye benim taraf kimse yok eşimin taraftan 2 amca kaldı onlara gideriz Heralde bakalım :) 
(1,037 puan) tarafından
Gurbet çok zor iyi bayramlar şimdiden canım
(594 puan) tarafından
Aynen öyle en çokta bayramlarda koyuyor insana valla.. Çok teşekkür ederim sizede iyi bayramlar şimdiden ❤️
0 oy
(924 puan) tarafından
İlk gün kurban kesilecek diğer gün çocukları babaanenesine bayramlaşmaya goturecez 3. Sivas'ta şelale varmış oraya gidecez kapuzbasina gideriz Kayseri'de nere varsa gezecez eşim yıllık izne ayrılıyor hergun gezecem eksen beri evdeydik çocuklara çok iyi gelecek
(1,037 puan) tarafından
Çocukları biraz çıkarmak lazım patladilar evde
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bu kurban ilk defa evimizdeyiz. Kendi annemlere gidemicem uzak kayınbabamlar köyde onlarda uzak. İlk defa bayramda evde olucaz. Kafa dinliceeez eşimde izinli :)) ayy benden mutlusu mu varrr. Gezerim kocamla oglumla. ( Oglum ufak 6.5 aylık ondam dolayı yollara düşmedik virüs var maglum)
(1,037 puan) tarafından
En güzeli evde kafa dinleme
(1,007 puan) tarafından
Aynen öyle adamın yüzüne hasret kaldım ya işten yorgun geliyor bütün gün vakit geçirmeyi özledim oglum zaten babacı bize tam bayram oldu :)
0 oy
(812 puan) tarafından
10 gün sonra çıkıyouz biz izne cnm 3 gün kayınvalideme giderim anneme geçerim 15 gün orda sonra otele tatile gidicez 
(1,037 puan) tarafından
Tatile nereye gidiyorsunuz  hangi otel biz Antalya'da Havana diye bir otel var orayı ayırdık inşallah güzel geçer
(812 puan) tarafından
Alanya cnm kemal bay otel
0 oy
tarafından
Önce babama sonra anneme sonra hooop Alanyaya tatile gidicez biz. Korona falan bıktık valla evde otur otur ben gdicem

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 538 göst.
0 oy
30 cevap 685 göst.
0 oy
16 cevap 654 göst.
7 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 316 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (309 puan) tarafından soruldu

380,249 soru