0 oy
691 göst.
Aile kategorisinde (389 puan) tarafından
Ahahahha aradi böyle bir şey dedi ben şok kizlar genelleme konuşmuyorum beni yanlis anlamayın bu kendi fikrim ama bir yaşındaki çocuğa neden bu kadar abartılı şeyler yaparlar ki anlamıyorum sonuçta o çocuk bunu hatirlamiycak bile ama yok simdikiler sadece hava atmak için kutluyor yoksa çocuk için değil hatta çocuk bahane yani tabiki yinede saygım sonsuz 

47 Cevaplar

0 oy
(13,863 puan) tarafından
Arkadasin doyumsuz bir çocuk yetiştiriyor. 1.yaş günunde düğun salonu kiralanan çocuk 5-6 yaşinda bile ne yapsan mutlu olmaz. Cocuğu kendi eliyle doyumsuz ve mutsuz edecek haberi yok. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Parayı tuvalet kağıdı olarak kullanmak gibi bişey olmuş ya :D millet açlıktan kırılıyo ne biliyim ben evime bişey alırken bile insanlar aç fazlası bana haram olur diyerek alıyorum ne bileyim 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ben azeriyim bizde her kes yapar bende yaptim ogluma..yani ne var bunda durumum var yapiyorum butun es dost akrabalarda geldi yedik icdik danst etdik eylendik..

Burda kotu ne varki
0 oy
(238 puan) tarafından
Aşiret doğumgünüsüdür :) 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Nereye nasıl boş para harcıyayım düşüncesi olmuş 
0 oy
tarafından
Arkadaşın zengin galiba 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Şu doğum günlerine yapılan masraflar.  Ben hiç normal karşılamıyorum bide her sene benzer konseptlerle her çocuğa yapılınca, imkanı olmayan ailenin çocuklarıda istiyor. Eskiden çocuklara hediyeler alıyorlardı şimdi misafirlere hediyelikler yaptırılıyor. Evdede kutlansa düğün yapar gibi kutlanıyor. Bu her sene aynı olunca diğer çocuklarda istiyor haklı olarak.

İsterseniz beni linçleyebilirsiniz ama ben çocuğumu öyle çok Gösterişli doğum günlerine bile götüremiyorum. 
0 oy
tarafından
Para varsa bile çok abes durmuş.luks bir mekan kapatılır o paralara.
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kiz hatirlamasa bile fotoraf video felan buyunce gorucektir ilk yas gunu bide bende yapmak isterdm
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Gösteris baska bise degil 
0 oy
(594 puan) tarafından
Yani okey kutlanır anı hatıra olarak kalır felanda düğün salonu ne :D arabada süsler bu şimdi :D
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Parasi olana abarti gelmez. Benim de param olsaydı guzel bir doğum gunu kutlaması yapardim ama olmadığı icin yapamadim. Tabi tutup da salonda kutlamazdim heralde
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Cikar cebinden fakire fukaraya 5 binlira dağıt desem para yok diye ağlar. Ama sacma sapan bisey için 10 bin verir. Allahın sonradan görmesi,görgüsüz.
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Bana abartı geldi. Hatta fazla abartılı geldi. Saçma görüyorum böyle şeyleri. Evet bir pastane yada evde yakınlarınla olsa neyse de düğün salonu bilemedim. Biz bir yaşını eşimle birlikte evde kutladık. Biraz evi süsledik pasta falan da yaptırdık sırf anı kalsın diye. Çünkü anlamıyorlar. Ne süsü ne de pastayı. 
0 oy
tarafından
Kuzum maddi durumu iyiyse yapabilir bence bende 40 mevlüdü için ufak çaplı bir salon tutmuştum sülalr çok kalabalık eve mümkün değil sığmazdık onu çağırmasam diğerlerinin hatrı kalırdı tüm sülaleyi çağırdım mahalleden servis tuttuk servisle getirdik misafirleri mevlüdü yapıldı ilahisi söylendi akikasını kesmiştik akikasını etli pilav yaptırıp mevlğtte dağıttık kimsenin gönlü kalmadı ev temizleme kalabalık uğramamış oldum hem

Rabbim kısmet ederse bu gün oğlum 2 yaşına girdi hatırlamaz diye kutlamıyorum ama 3 4 yaşında aybı mevlit te yaptığım gibi yapıcaö 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Abartıya kaçmış gibime geldi 
0 oy
tarafından
Valla bende olsam güzel bir parti yapardım bu bir hatıra çocuk wimdi anlamayana büyünce fotolarda bakcak güzel.anilar biriktirmek.lazim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kisa ve net görgüsüzlük çocuk için değil sosyal medyasında sırf başkalarıyla sidik yaristirmak için yapılan şeyler bunlar aile yapısı kesin düzgün ve değildir kesin genelde bu tip insanalr bu tarz işlerle ugrasrlar 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bence çok abartılı birşey değil sonuçta millet sevgilisi eşi çocuğu için kafe kapatip kutluyorlar koskoca kafe kapatılıyor da düğün salonu niye tutulmasin gördüğüm birşey olduğu için şaşırmadım yada abartı gelmedi güzel bir anı olur çocuğa da ne kadar hatirlamasa da fotoğraflarda ilerde çok mutlu olacak belki de
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Evin içinde abartıya tamam ama düğün salonu nedir ya :D:D:D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 178 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Melisyldrm (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.