0 oy
245 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum 22aylik saçlarını Çekiyor çokta uzun saçları yok ince telli .bazen sinirlendiğinde yada koltukta otururken saçlarını Çekiyor kopariyorda  .. çekme diyorum ama çokta dinlemiyor emerken benim boyun hizamdaki saçlarımi çekerdi çekme deyince kendi saçlarına yoneliyor

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
14 aylık çekiyor vuruyor cimcikliyor.
-Reklam-
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Benim saçlarımı hiç çekmedi ama kendi saçını çok çekiyor aşırı sinirli bi ara başı mı ağrıyor acaba ondan mı yapıyor dedim de takip ettim sinirinden yapıyor kafayı yere de vuruyor 15 aylık
tarafından
Benimkide sinirli dışardan gelelim zorla sokuyoruz çığlık kıyamet kendine vuruyor saçlarıni cekiyor
(1,472 puan) tarafından
Aynı oğlum gibi pda sabah kapıları yumrukluyor dışarı çıkmak için :D
0 oy
(119,287 puan) tarafından

Az once parmak atti :ermm:

tarafından
Bana yaosin da kendine yapmasın.mesela dışardan geldiğimizde muhakkak sinir krizi geçirir eve girmek istemez kendine vuruyor saçlarıni cekiyor
0 oy
(621 puan) tarafından
4 aylık çekiyor benim kızımda  anlamadım niye yapıyor 
0 oy
tarafından

Benim kızımda parmağına sarıp çekiyor koparıyor yaa yapma anneciğim dedikçe daha çok yapıyo

0 oy
(1,885 puan) tarafından
2 aylık çekiyor bı el saçta bı el kulakta:)
0 oy
tarafından
Benim kizim 6 aylik o da saclarin cekiyor benimde saclarim eline geçince kopartiyor resmen. Ben hatta burda sormuşdum da bana demir eksikliyinden siylediler. Doktoruna sordum normal her çocuk yapar kulagini saçini çeker dedi
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Aynen çekiyor saçında toka durmuyor özellikle uykusu geldiğinde ve emerken yapıyor
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Evet çekip ağlıyordu bunaltıyordu saçları 2 numara kestim çocuk ne saçını eline götürdü ne birşey sıcakta ensesi kızarıyordu 
tarafından
BıZ kazitcZ halasının nikahindan sonra hiç kesilmedi zate çok saçlı bı bebek değildi anca toparladı hem sıklaşir belki. Ağustos 4te gidecekler
0 oy
tarafından
Benim oğlum 18 aylık oda öyle sinirlenince saçlarını çeker kulaklarını çeker birde kafasını yere vuruyor napcami şaşırdım
0 oy
(534 puan) tarafından
Benim 2.5 yaşında.kizim sinirlenince saçlarını yoluyordu surekli bir kaç kez ikaz ettim hatta ne yalan söyleyeyim hafifçe ellerine vurdum bı daha yılmadı baya yumak yumak saç oluyordu avcının ici
0 oy
tarafından
Çekme deme sende dikkatini dağıt ya da anlat doğru bi davranış olmadığını yapmaması gerektiğini zamanla anlayacaktır küçük değilmiş artık knuşa konuşa düzelebilir canım
0 oy
tarafından
Benim saçımda kendi saçmalarınıda çeker en son 3 numara yaptık unuttu şimdi uyuycağı zaman benim saçlarına yapıyor 
0 oy
tarafından
Hem benim hem kendi sacini yoluto bi guzel 10 aylik
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Bnm kızım 16 aylıkken yapardı sinirlenince oda

Ben yapma dedikçe daha çok yaptı

O yüzden hiç sesimi çıkarmadım o yaptıkça

Kendiliğinden bıraktı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.