0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde (3,198 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar arkadaşım dün kızına doğum günü yaptı ama kız o kadar ergen ki annesi altın bileklik almış ben bebekmiyim diye 1300 TL lik bilekliği koparmış param parça şuan bileklik sonra dün hadi gel eda diye çağırdık işte şarkı söylemeyin alkış yapmayın diyor hasta iyki doğdun dedik bı bağırdı bize kesin çenenizi diye kalabalığın bide istediği pasta olmamis neymiş pastanın üstünde BTS yazacakmis öyle bı Kore grubu varmış sonra dayısı dayım yeter artık kimse senin kahrını çekemez sus artık dedi dayısının kafaya sert yastığı bı geçirdi arkadaşım gitti mutfakta ağladı yapsam ayrı yapmasam ayrı dedi kendimi aticam bı gün kurtulcam dedi bıktım bundan diye çünkü kız o kadar eziyet ediyor ki diyorum acaba benim kizdami büyüyünce böyle olacak içim bı kötü oldu kızım beni azarlasa ben dayanamam sanırım bu yaşta normalmi bunlar

29 Cevaplar

0 oy
(8,776 puan) tarafından
Vala ben öncr pskoloğu götürüdüm baktım bi sorunu yok sadce çok şımarık döverdim naz vr şımarıklığı çekemem 
(3,198 puan) tarafından
Valla dovse ne ki daha felaket oldu
-Reklam-
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Valla anası babası iyi sabrediyor 
(3,198 puan) tarafından
Ne yazikki babası yok vefat etmiş 6 yasindayken
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ya ergen çocuğun başına niye yaşıtı olmayan insanları toplayıp doğum günü kutluyor ki

Benimde var o yaşta kızm o yaşta hoşlanmıyorlar öyle şeylerden

Hediye alırken sorsaydı keşke ne istersin diye

Kısaca onuda grubunun üstüne pek düşmeyeceksin ipleri elinden bırakmadan uzaktan kontrol edeceksin 

Yoksa işin ucunda millete rezil olmak buralarda dile düşmek var
(3,198 puan) tarafından
Kolyeyi birlikte begenmisler aslında sinradan neden de koparmisbatmis ve hiç arkadaşı yok herkesle kus kiz
0 oy
tarafından
Ergenlikten ayrı hasta da olabilir hiç bir çocuk bunları yapmaz ay tövbe büyük konuşmayım ama bende vururum 
(3,198 puan) tarafından
Vursa ne ki daha kötü oluyor canim bı kere de böyle terbiyeslik yaptı annesi baya dövdü kız evden kaçtı
0 oy
(11,930 puan) tarafından
Cennetten çıkma eksik :) ergen vs diyorlar biz de olduk ergen yani
(3,198 puan) tarafından
Valla o dayak daha kötü etti canım çocuk korkusuz
0 oy
tarafından
Tam ergenlik yaşları hiç çekilmez gerçekten 
(3,198 puan) tarafından
Valla sorma bibara gezmeye gitmiş ye inan oh cwkti millet
0 oy
(467 puan) tarafından
Şu bts olayından olmasın
(3,198 puan) tarafından
Nasıl yani kuzum
0 oy
(447 puan) tarafından
Ya fazla mı şımartılmış acaba 
(3,198 puan) tarafından
Aslında simartilmadi bende diyorum ki babasizlikmi babası vefat etmis
(447 puan) tarafından
Ya kıyamam ondan tabi büyük ihtimalle herkes yerini doldurmak için cabalıyor ama oda tek birsey isyıuto dememkki boyle ifade ediyor bence yardım almalı pedagog falan
0 oy
tarafından
O ococugun öyle olması aileden kaynaklaniyo cnm
(3,198 puan) tarafından
Evet canımda sanırım baba tarafindan kaynakli
tarafından
Aynen canım cnku kendi çocuğum da bazen yapyo bizden kaynaklı olduğunu düşünüyor daha küçük benim tosbigim bide agliyo istedgini almaynca;)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
0 oy
7 cevap 127 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nurtopum (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 367 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,881 göst.

396,444 soru

11,858,841 cevap

35,956 kullanıcı

...