0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Öncelikle selam kızlar. Özel olacak özür dilerim. Ben 1 yıldır evliyim yeni doğum yaptim. 8 günlük bebeğim var. Ve hamileliğim de eşimle çok uzaklaştık riskli gebeliğim var di. Arayı tekrar eskisi gibi yapmam için ne yapmam lazım. Eskiden sarılır yatardık öperdi koklardı ama araya baya soğukluk girdi. Ayrı yataklarda yatmaya başladık lohusaliktan mi bilmiyorum ama çok zoruma gidiyor. Eşimi kendime bağlamak için eskisi gibi olması için ne yapmam lazım hepinizin önerileri benim için çok kıymetli şimdiden tsk ederim. 

12 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim ayrı yapmanız zaten başlı başına bi hata..tabiki lohusalik depresyonu yaşarsın ama kesinlikle ayrı yatmayın en büyük soğukluk o zaman olur 
(337 puan) tarafından
Anladım canım kesinlikle katılıyorum haklısın soyleyecem
(9,626 puan) tarafından
Insallah esinde arrik sana yönelir çünkü hem şuan lohusasin hassassın ilgiye ihtiyacın var esin de uzak durursa iyice boşluğa düşersin bu sefer daha cok depresyona girersin..güzelce konuş çocuklarımız bizim hayatımızda bi engel değil biz hala karı kocayiz ayrı uyumak evliligimizi etkiler biz buna izin vermeyelim de azcikta kendine baktinmi tamamdır:)))
(337 puan) tarafından
Tamam canım benim çok teşekkür ederim derdime ortak olup yazdın
(9,626 puan) tarafından
Ne demek canım benim rica ederim..insallah yardımcı olabilmisimdir keske elimizden fazlası gelse de yapabilsek
(337 puan) tarafından
Düşünüp yazman yeter canım.
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bence yatakları ayırmayım lohusa olunca yatak ayrılacak diye bişey yok 
(337 puan) tarafından
Haklisin canım ama klimalı oda klima salonda ve ben eşim kızım bebeğim aynı odada yatıyoruz. Yerde kizim koltuklarda biz yatıyoruz. Buğun diyecem yerde yatalım.birlikte diye. Nasıl ne şekilde dememi önerirsiniz?
0 oy
tarafından
önce kendini toparla güzel giyin bakımlı ol akşamına da hemen yatakları birlestir canım cinsellik olmasada biraz vakit ayırın birbirinize eşine sevdiği şeydir hazırlayabilirsin sohbet et sarıl op koklaş 
tarafından
yavaş yavaş düzeleceğini umuyorum canım esimle aramızda soğukluk olduğunu fark ettiğimde hemen sırnaşırım  öperim karşılıksız kalmaz  sonra sevdiği seyleri yaparım güzel giyinip parfüm sıkarım  dene vazgeçme canım
(337 puan) tarafından
Bir sıkıntım var parfüm sıkamıyorum şuan ya sıksam bise olur mu emziriyorum da
tarafından
kuzum  kokulu bi nemlendirici olsa o bile eşinin dikkatini çekmeye yeter  bebeğin uyuduğu zaman yada uslu dururken sık  biraz balkon da dur havalansın ev o sekilde de olur esin gelene kadar kokusu gecmezse şimdi sık canım nolcak:))
tarafından
https://youtu.be/vmu5xZS5Ezs. bu adamı izle canım cok güzel taktikler veriyor :))
(337 puan) tarafından
Tamam kuzum yapacam
0 oy
(3,156 puan) tarafından
İlk başta hemen bir yatmaya başlayın bence sonrası düzelir diye düşünüyorum..
(337 puan) tarafından
Bugün yere hazırlayıp birlikte yatmak istediğimi söyleyecem canim
(3,156 puan) tarafından
Aynen bak canım bizde öyle yapmıştık eşimle kış boyunca öyle yattık şimdi yazın geçtik yatak odamıza kızımızda yanımızda en güzeli odur çünkü...
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Eşini karşına alıp konuş .

Olumsuzlukları nasıl düzeltebiliriz diye 

(337 puan) tarafından
Utanıyorum canım ya bu konutla ilgili konuşmaya.
(27,330 puan) tarafından
Mutluluğun için utanma yani bide eşin neden utanasin.
(337 puan) tarafından
Haklisin canım konusum bir akşam geldiyinde
0 oy
(461 puan) tarafından
Yatakları ayırmayın bence ve bebeğinizle en az sizin kadar oda ilgilenmeli başta nasıl yaparsanız öyle gider sesini duymuyorum bebeğinde gece oda kalkıp yardım etsin eski hayatındaki gibi giyinebilirsin bebek uyuduğunda vakit geçirmeye çalışın 40 ından sonra zaten tam anlamıyla bir yakınlaşma olur
(337 puan) tarafından
Ayyy inşallah dediğin gibi olur bitanem. Icimi rahattın allah razı olsun. Bende buğun eskisi gibi giyinip hazirlanim birlikte uyumak.istediğimi özlediğimi soyleyim o zaman.
(461 puan) tarafından
İnşallah kuzum sevinirim senin için ben erkeklerin eşlerine sırnaştığı gibi kadınlarında kocalarına sırnaşmasından yanayım :)
(337 puan) tarafından
Haklisin kuzum :) birde öyle deneyim bakalim
(461 puan) tarafından
Tamam kuzum :)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Önce neden ayrı yatak onu anlamadm
(337 puan) tarafından
Yaz olduğu için çok sıcak ve salonda klima var canım yer yatağında da yatamıyorum dikisliyim sezeryanli ondan koltuklarda ayrı yatiyoz
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Hamilelik süreci bebek gece ağlamalar yorgunluk normal kuzum tekrar ilgiyi arttir bunu eşinle de konuş beraber aşarsınız 
(337 puan) tarafından
Tamam kuzum çok tsk ederim
0 oy
(447 puan) tarafından
Neden ayrı işi sıkıntılı mı bebek uyutmuyormu şimdi bide lohusasun otur konus bence sana bağlı eşin 
(337 puan) tarafından
Konusacam bugün canım benim dikişler olduğundan yerde Yatamıyorum koltuklarda ayrı yatıyoz mecbur ama yerde yatmayı deneyecem işi sıkıntılı deil canım hava çok sıcak ve klima sadece salonda var
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Biz çok kavgada etsek gece birlikte yatariz he yatakta da küs kalırız ama yinede ayirmamak lazım bence bi konuş ayrıca sana daha ılımlı bakması lazım şu dönemde 
(337 puan) tarafından
Öyle haklısın canım mecburiyetten ayrı yatıyoz hiç demiyor özledim birlikte yatalım diye halinden memnun bide uzak duruyor benden eskisi gibi ilgili deil
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Biz 2 aylık olana kadar ayrı yattık bizde 1 yıllık evliyiz sonrasında düzelir bi kendini toparla daha yeni doğum yapmışsın 
(337 puan) tarafından
Insallah canım inşallah düzelir.
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ayri yatinca zaten baglar kopuyor 
(337 puan) tarafından
Haklisin canım bugün konusacam

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 875 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy