0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sizde durumlar nasil kaynana karisarmi cocugun giyimine yemeyne bakmasina nebilim her ise guce benimkinin karismadigi sey yok her seyne karisiyo benimde cocugunda ama akraba falan gelince karismiyorum kendi bilir nasil bakiyo baksin

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karışmaya çalışırdı ama karistirtmadim hiç 
tarafından
İyi valla sanslisin
-Reklam-
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ay benimki uzak yeni baristik zaten..   karismaz  ya. bilir  huyumu izinsiz  bir sey yapamaz  yani
tarafından
Sanslisin ya
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Karışmaz canım o evinde ben evimde herkese kendi işine gücüne baksın
tarafından
Ne güzel dedin cansu
(2,523 puan) tarafından
Öyle kuşum ya rahat giyinemiyor insan. Eşiyle rahat oturamıyor.  Rahat sohbet muhabbet edemiyor. Nazları bitmiyor iş güç bitmiyor kısacası.  Olmuyor yani
tarafından
Hele gel bana sor
(2,523 puan) tarafından
Rabbim sanda nasip etsin inşallah kuşumm benim
tarafından
Amin inşallah birz zor
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani karışmak derken illa yaptırmaya çalışmaktan bahsediyorsan onu yapamaz ama kızımla ilgli şunu şöyle yap hasta olur mu falan filan diye söyler bende bildiğimi söylerim bir şey demez mantıklı gelirse yaparım ama 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Allah'ıma bin şükür hiç karismadi karışmaz da kaynanam melek
tarafından
Ay masallah
(1,601 puan) tarafından
Çünkü uzağız
0 oy
tarafından
Henüz dogurmadim ama bana karışır gibi geliyor bizimle kalacak doğumdan sonra 
0 oy
(447 puan) tarafından
Bişi diyim mi bir yasında büyük abdesti tuvalete tut dşyo onu geçtim dün gece sifon çok su harcıyoröuş yanına sişe alacakmişiz depoya ona gore dolduracakmışız herseye karısır 2 bucuk aydır bizde ne zaman gidecek asla belli degil 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Karışmaz asla ama sürekli evime gelmesinden bıktım hergün benim evimde maalesef 
0 oy
tarafından
Benimki her b.ka karışmaya çalışır utanmasa nefes al nefes ver dicek ama yedirir miyim kendimi yedirmem 
0 oy
tarafından
Benim kaynanam da uzak doğumda geldi ben sordum hep bilmediğim için gösterdi tarif etti şöyle yap böyle yap diye ama rahatsız da olmadım çok iyi anlasiriz masAlalh :)
0 oy
tarafından
Karışmaz çünkü asla pasaklı kirli görmedi över temiz baktı der heryerde .. yeme konusunda belki karisirdi ama karışamadi oğlum alerjik bebekti herşeyi yiyemedigi için neden yedirmiyosun demedi yediğinde kabardigini gördü . İllaki akıl verr givi oluyor onu kwndi annemde yapıyor ama çokta tinmadigim icin
0 oy
tarafından
Kendi çapında çok karıştı yeni doğduğunda izin evrdim tecrübesiz olduğum için. Sonra sonra artık kendi bildiğimi yapıyorum. Ama kalbini kırmadım hiç bunun için güzel dille söyledim
0 oy
tarafından
Arada kârısır biraz çekiniyor bénden 
0 oy
(8,967 puan) tarafından
Karsimaz karistirmam daha 4 aylıkken Bir ayar çektim benim oğlum ben kendim neyi doğru bulursam onu yaparım bugüne kadar tek baktım bundan sonra da tek bakarım kimse akıl vermesin bana dedi. Şimdi karışmaz he arada biseyler der şöyle yap böyle yap diye he he derim kendi bildigimi okurum
0 oy
tarafından
Evim ayrı kızlarımın giyimine kaynanam asla birşey demez ama kayınbabam söylenmeden durmaz sağolsun

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 297 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 636 göst.
20 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 905 göst.