0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba iyi günler hanımlar 

Olayi kısaca anlatmaya çalışsam.

Bugun benim bi eltimin doğum günüydü bende WhatsApp durumdan foto paylaşarak kutladım. Bu arada geçenlerde diğer eltimin doğum günüydü kutlamadım çünkü onlar benim gecen sene doğum günümü kutlamadilar bu senede ne eşi ne kendisi eşimin doğum gününüde kutlamadilar neyse ben durum atınca arkadaşım msj attı sendende anca bu beklenir diye gülerek. Bende dedim ki nispet kutlaması o falan tahmin ettim zaten falan dedi sonra dedi ki çok fenasın falan dedi bende sinir oldum arkadaş grubundan çıktım bu konuşmada grupta geçiyor zaten sonra tekrar aldilar beni tekrar çıktım falan gruptan çıkmadanda zaten bi tek ben kötüyüm bi tek fenalık ben yapıyorum dedim çıktım. Sonra bunlar aradi beni açmadım falan abartıyormuyum sizce yoksa hakli miyim ?? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Abartmışsınız bence samimi olduğunüz için  grup kurmuşsunuz zaten oda samimiyetliğinize dayanarak bunu sòylemiş  
tarafından
Ne biliyim ilk söylediklerini gülerek söyledi tamam ama sonraki dediklerinde emoji yoktu bende alındım yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haksızsın sonuna kadar 
tarafından
Anladim tesekkur ederim fikrin için
0 oy
tarafından
Abartmissin nispet kutlaması nedir ya hiç böyle şeylerle kafa yormasan daha güzel olur 
0 oy
tarafından

Fazlasıyla abartı.  Yani şakayı ka.ka.ya çevirmek olmuş senin

0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bence abartmışsın yakın arkadaşınsa tabiki şaka yapıyordur benimkiler de bana der sen ne sinsi şeytansın falan der hep güleriz yani bence normal 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Abartmışsın bence ya. Samimiyet var arada. Öyle olmassa gurup kurmazdınız.   
0 oy
tarafından
Alınganlık olmuş gibi geldi bana 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 266 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap