0 oy
166 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hem mavi hem pembe karışık alıyorum eşim kızıyor bekle diyor ilk dayanamıyorum sizde benim gibi mısınız 9 hafta daha

14 Cevaplar

0 oy
(3,244 puan) tarafından
Bence de biraz bekle heyecanını anlıyorum ama daha çok erken
tarafından
Biliyorum
-Reklam-
0 oy
(15,864 puan) tarafından
18 haftada belli oldu ayrıntılı ultrasondan  sonra netleşti ondan sonra almaya başladık biz Rabbimmm sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
tarafından
Amin allah razı olsun ah ben de 1 çamaşır makinesi tika başa karışık doldu
0 oy
(418 puan) tarafından
Ben 2. Hamileliğimde bir sürü kız kıyafeti aldım elimde patladı:))))
tarafından
Hajajaj benimde çoğu pembe 3 4 tane mavi var 20 30 tane pembe kesin ben de de öyle olacak
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Canim pembe mavi almak yerine unisex al yani hem kızın hem erkeğin giyebilicegi renkte şeyler oluyo onlar daha iyi yani en azından cinsiyetini öğrenene kadar bu şekilde al öğrendikten sonra cinsiyetine göre alırsın..Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
tarafından
Sağol canım pembeler çok güzel ya ondan pembe aldım elimde kalacak kesin ama birşey olmaz dedim eşim asla giydirmem erkekse pembe yi dedi
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Kıyafet almamıstım ama bebek arabası beşık falan almıstım bende. 
0 oy
tarafından
çok güzel heyecan kız maşallah daha şimdiden başlamışsın. bende bi ara çok heveslendim ama tutuyorum kendimi 19 haftalık olduk daha bi çorap almadim:)) kıza benziyor diyor Dr. ama ben yine de 6.veya 7. ayı bekliyorum valla şimdiden başlarsam ev dolar taşar;) her çıktığımda bol bol bakıp almadan gelirim:)
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Cok erken cnm ben ta 20.haftada basladim alisverise iyice emin olduktan sonra
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Ortak renkler şimdilik kırmızı yeşil sarı bordo gibi
0 oy
tarafından
17 haftalık oldu cinsiyeti geçen hafta öğrendik. Hamileliğimi öğrendiğim ilk günden beri alışveriş yapıyorum nerede değişik gözüme güzel gelen bir şey varsa alıyorum. 
0 oy
tarafından

Doğuma 10 gün kaldı. Beşik bile almadım. Acele etme derim. Sadece hastane çıkışı

0 oy
(4,063 puan) tarafından
Kız daha dur çok küçükmüş. Ben 22 hafta oldum daha çöp almadım 34 35 e kadar da almayı düşünmüyorum valla
0 oy
tarafından
Ben beyaz aldım canım daha çok cinsiyeti bilmediğim zamanlar yani ortak giyilecek renkleri aldım. İnsan her şeyi almak istiyor aceba kız mı erkek mi derken zaten doldurmuş oluyorsun sepeti :)
0 oy
(1,691 puan) tarafından
bende 9+4 um ama bisey olur korkusu oldugu icin hic yapabilcemi sanmiyorum 30 dan once
0 oy
(4,639 puan) tarafından
Bence unisex renkler al ikisine de gidebilecek. Beyaz/ sarı gibi :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
20 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aleynafndk (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 98 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 660 göst.
27 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Mina (2,674 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eylulada (154 puan) tarafından soruldu

396,408 soru

11,857,665 cevap

35,955 kullanıcı