0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Bu adamda sevgiye dair birşey göremiyorum ya cidden sevgiye muhtacım tamam seviyorum diyor ama ne evlilik yıldönümümüz de ne doğum gününde nede başka zamanlarda benden birşey bekleme diyor gün içinde mesaj dahi atmaz arasam boş yapma der hiç benimle canım cicimli konuşmadi bile çok şükür çocuklarım var kirada olsa da evimiz var yani bir çatının altinda yaşıyoruz şükür ama sevgi göremediğimi düşünüyorum sizce evlilik neyi ifade ediyor size 

10 Cevaplar

+2 oy
(8,552 puan) tarafından

imagebunu ifade ediyor tam olarak :D acı ama gerçek:D

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tamamiyle dert ifade ediyor ")
+1 oy
tarafından

Erkekler genelde öyledir.  Belkide onlarda bizim özel günleri değerli kilmamiza, güzel sözlerin bizi mutlu ettiğine ablam veremiyorlardir.  

Özel günleri bilen eşine hediy3lere boğan aynı zamanda da eşini aldatan o kadar insan varki . 
0 oy
tarafından
Dert tasa başka birşey değil bekarlık sultanlıktır 
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Aşk tutki ihtiras   sevgi saygı nadir de olsa sinir :woot: 

0 oy
(1,950 puan) tarafından
Evlilik bana göre saygıdır. Sevgi sonra gelir. Eşimden bir tek evlilik yildonumunu sakin unutma demistim. Hic unutmaz yapacağını yapar. Dogum günümde de ayni şekilde. 

Bende ona yaparim..

Ama bizim artik coookk yıllar geçti 10 yaşından beri hayatımda.. ask değil sevgi aramızda ki sakalrimiz bile tuhaf arkadaş gibiyiz daha cok. Saygi benim için önemlidir.
0 oy
(1,020 puan) tarafından

Evlilik demek karşındaki kişiye evrilmek ayak uydurmak orta yolu bulmak demektir :)) ya sahi ya rol 

0 oy
(1,108 puan) tarafından
Evlilik hayal kırıklığı benim için bazen diyorum keşke hiç evlenmeseydim şuanda hamileyim 
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Herşeyden önce saygı ve sadakati ifade ediyor bende. Bence ilgi alaka sevgiden çok saygıya dahil. Karsindakinin isteklerine beklentilerine saygı duyup karşılamak gerek diye düşünüyorum. Maddiyat kadar maneviyat da ihtiyaç. Ki en büyük ihtiyaç da manevi anlamda. Maddiyatda kimseye muhtaç olmasan yeter fazla lükse gerek yok ama karşılıklı ilgi muhabbet ne kadar çoksa o kadar mutlu yuva demek. 
0 oy
(418 puan) tarafından
Evlilikte benim için önce sadakat gelir güvenmediğim insanı sevmem

Sonra detaylar önemli benimkide bilmez özel gün hediye falan ama ben uyanmıyım diye yatakta değil halıda yattığını bilirim.

Bu gibi şeyler benim için hediyeden önemlidir. 

Herkes hediye alır ama rahat yatak varken kimse halıda sabahlamaz. Benimkide öyle güzel söz söylemek pek beceremez. Ama detaylarla bilirim beni sevdiğini.

Demem o ki

Belki seninkide sevgisini farklı gösteriyordur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 803 göst.
0 oy
2 cevap 445 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 841 göst.
0 oy
55 cevap 783 göst.