Ben soğanı böyle alıyorum. Kuru soğanı hem doğraması zor göz yakması ayrı. Ev ekonomisi de şu soğandan çökecek değil diye düşünüyorum. Bu 7.50 tl . Yaklaşık 4 yemek çıkıyor. Yani yemek başina 1 lira 80 kuruş. Bilemedim bana mantikli geliyor. Sizcee
Tembel avrat işi derler bizim burda :D
Bunu ilk defa gorenler buraya toplaşin ağlayak
1,488,115 soru
24,325,462 cevap
345,482 kullanıcı
Lütfen şikayet nedeninizi seçin:
Yüklemek için tıklayın