0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bugün benim doğum günüm eşim dün gece geç saate kutladı ordan bana parfüm almış düşüncesi bile yeter tabi ki ama koku çok ağır şekerli midem kaldirmiyor hiç neyse bugün değişim dedim yerine başka alım dedim değişim yok pandemiden dolayı deiler sinir oldum o kadar yol yürüdüm çocukla ne demek yok ya ne diye değişim kartı veriyoesunuz dedim geveledi bu sefer en son sinir oldjm aldım ellimden siseyi değişmesen değişme dedim bu ne ya diye cikistim hakkımı da helal etmiyoeum dedim . Sizce yanlış mıyım ben ne diye değişim yapmıyorlar ne diye kart veriyorlar gerçekten anlamıyorum insanları müşteri hizmetlerini arım şikayetçi olim dedjm ona da ulaşamıyorum yardımcı olun kızlar ya lutfen 

5 Cevaplar

0 oy
(1,352 puan) tarafından
Şikayetvara yaz
tarafından
Dönerler demi canım ?
(1,352 puan) tarafından
Direkt dönüyorlar. Sürat kargoyla 2 defa sorun yaşadım 2 saat içinde genel merkezdem döndüler
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Iyice netten almışsın açmışsın kokusuna bakmışsın onu senden nasıl alsınlar ki 
tarafından
Canım eşim begenmese getirsin mi demiş olur demişler bir de kağıt vermişler değişim için . Ben kutuyu çok dikkatli açtım bir fis sıktım tekrar koydum içine kokusuna bakmadan nasıl beğenim ne diye kağıt vermişler o zaman .
0 oy
tarafından
Paketinden çıkarıp acip sikmissin kullanilmis seyi nasil alsinlar geri cnim
tarafından
Canım kağıt vermisler değişim için eşim söylemiş eşim begenmese getirebiirmi hediye alıyorum olur demişler şimdi ben kokusuna bakmadan nasıl anlicam bir fis sıktım sadece zaten çok ağır bir kokusu vardı suçlu muyum gerçekten ben anlamıyorum
tarafından
Acilan parfum iade olmaz kuzum
0 oy
tarafından
Hayır tabiki açılan şeyde değişim veya iade olur mu ? 

Paketini acmadigin zaman yaparlar onu. Sadece ondan dolayı değişim karti veriyorlar :)
tarafından
Canım ben anlamadan nasıl bilicem kokusuna bakmadan nasıl beğenicem ki ? Mecbur dikkatl bir şekilde açıp tekrar kapattım . Buna rağmen degsim yaparız demelerine rağmen kabul etmediler bende mi suç anlamıyorum ki
tarafından
İnan ilk kez duyuyorum senden. Açılan parfümü değiştiren iade alan hiçbir yer yok neredeyse. Açılmadan oluyor. O sende kalır büyük ihtimalle
tarafından
Öyle demişler eşime ona göre eşim almış begenmese gelip degissin mi demiş olur demişler.Ne yapım birine veririm artık hediye olarak yapacak bir şey yok
0 oy
(5,220 puan) tarafından
yani pamdemiyi ve değişim fişini geç sen açmışsın parfüm paketini aslında açmasan değiştirmek zorumdalar çünkü elinde fiş var ama açılanı başkasına satamazlarki
tarafından
Kuzum paketi çok dikkatli açtım begenmesem götürüm diye ki beğenmedim ağır geldi tekkar kapattım yani hiç açılmış gibi değildi . Ben de mi suç anlamıyorum ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Firdevss (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
2 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde muberrakt (3,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Firdevss (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prens_annesi (195 puan) tarafından soruldu

380,467 soru

11,391,392 cevap

34,899 kullanıcı

...